Specialista investičních produktů

Hledáme do našeho Investičního Týmu novou kolegyni nebo kolegu na pozici Specialista investičních produktů. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

nabídka práce

Hledáme nového kolegu do týmu!

ChytryHonza.cz umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou přes ChytryHonza.cz objednat a koupit.

ChytryHonza.cz patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro vás? Že budete o krok před konkurencí a budete se podílet na budoucnosti finančního byznysu.

O co jde?

Ve světě investic je dobré sledovat finanční výsledky společností, výnosnosti investičních fondů, nebo třeba hledat spojitosti na finančních trzích a vědět…

Zároveň je potřeba zjednodušovat procesy pro optimalizaci klientských portfolií a uzavírat smlouvy za účelem zvýšení  spokojenosti našich klientů a kvality našich služeb.

Co bude vaším úkolem?

  • Optimalizace nabídky investičních produktů.
  • Rozvoj investičního poradenství.
  • Práce s naším robo-poradenským softwarem.
  • Podílení se na vývoji vzdělávacího systému pro poradenskou síť.
  • Rozvoj vztahů s produktovými partnery.

Čím nás můžete oslnit?

  • Efektivní komunikací.  
  • Zkušenostmi s finančními produkty.
  • Práci s daty.  
  • Analytickým myšlením.

Co vám ChytryHonza.cz nabídne?

Práci na plný úvazek s nástupem ideálně ihned. Dáme vám možnost nakopnout svou kariéru inovativním směrem + tým, kde se na všem dohodneme – nejsme korporát! Moderní, startupově laděné kanceláře na Kavčích horách, kde můžeš chodit se psem i bez psa.  

Můžete dělat v bance, proč ne.A nebo můžete být v ChytryHonza.cz a stát se součástí revoluce ve světe financí.

Zní to dobře ne? Zkuste něco nového! Proč ne teď, proč ne právě vy a proč ne právě u nás? 

Své životopisy posílejte na: julia.petrikova@chytryhonza.cz


Společnost Chytrý Honza a.s​, se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, PSČ 140 00, IČO: 29048770, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978 (dále jen “​my​”) bude zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení vaší vhodnosti za účelem realizace výběrového řízení a prověřování kandidátů.

Pokud si přejete být v budoucnu oslovení naší společností, či společností ze skupiny Rockaway, kterým v případě souhlasu můžeme předat Vámi poskytnuté údaje, prosíme o vyjádření Vašeho souhlasu s jejich zpracováním a předáním za účelem nabídky jiné  relevantní pracovní pozice. Tento souhlas prosím zašlete na julia.petrikova@chytryhonza.cz formou e-mailu, který bude obsahovat následující: „Souhlasím se zařazením do evidence uchazečů a předáním osobních údajů společnostem skupiny Rockaway, za účelem nabídky pracovní pozice“.

Bližší informace k souhlasu ve smyslu výše uvedeného a ke zpracování osobních údajů (informační memorandum) za těmito účely naleznete zde.