Back Office Assistant – máme volné místo!

Kdyby Hloupý Honza měl náš portál, tak by možná jeho pohádka vypadala jinak. Náš Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou přes Chytrého Honzu objednat a koupit.

Troufáme si říct, že jsme nejrychleji rostoucí firmou na trhu s finančními produkty. Chytrý Honza patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro Tebe? Že budeš o krok před konkurencí a budeš se podílet na budoucnosti finančního byznysu. O produkty Chytrého Honzy je takový zájem, že je potřeba rozšířit tým, abychom uspokojili poptávku.

CO VŠECHNO PRÁCE OBNÁŠÍ?

  • Komunikace – úzká spolupráce s našimi prodejci a obchodními partnery (80 % email, 20 % telefon).
  • Administrativa – kontrola náležitostí smluv a jejich vkládání do systému, zpracování příloh.
  • Zodpovědnost za včasné a správné zpracovaní podkladů.
  • Práce v interním informačním systému (zaškolíme).
  • Pamatuj, není to raketová věda. Co neumíš, Tě rádi naučíme. Stačí nám, když budeš mít pořádek v „papírech“, věci si budeš umět zorganizovat, mile komunikovat a bude na tebe spoleh.

ČÍM NÁS MŮŽEŠ OSLNIT?

  • Pečlivostí a smyslem pro detail.
  • Svou spolehlivostí a samostatností.
  • Pokud Tě nic nedrží a můžeš nastoupit ihned, ale i v tom jsme flexibilní.
  • Nepotřebujeme vysokou školu, ani 10 let praxe, jen chuť jít do toho naplno. Pozice je vhodná pro studenty, absolventy, zkrátka všechny, co mají smysl pro detail a selský rozum.
  • Jsme malý tým, ve kterém si ceníme přátelského přístupu a otevřenosti. Rádi zkoušíme nové cesty a žádný problém není tak velký, abychom ho společně nedokázali vyřešit.

CO TI CHYTRÝ HONZA NABÍDNE? 

Poskytneme Ti profesionální a start-upově laděné prostředí skupiny Rockaway, která stojí za Chytrým Honzou a za dalšími úspěšnými projekty. Můžeš sem chodit se psem i bez psa, fér odměnu pro Tebe taky máme a další benefity, které Ti zpříjemní osobní život.  Ale hlavně Ti nabídneme práci na rozvíjejícím se projektu, který udělá díru do světa a Ty můžeš být při tom. Žádné zbytečné formality, žádné kompromisy, jen nadšený tým lidí s ambicí uspět.

JE TO PŘÍLEŽITOST! Šikovní lidé se u nás neztratí a není tu nouze o možnosti, které nakopnou Tvou kariéru.

Zní to dobře, ne? Zkus něco nového! Proč ne teď a proč ne právě Ty!

Katka Pekárková, Head of Sales Support Chytrý Honza, se už teď těší na vaše životopisy na katerina.pekarkova@chytryhonza.cz.