Dub/17

27

Do našeho IT týmu hledáme schopného síťaře na externí pozici

Do naší IT stáje Chytrého Honzy hledáme šikovnou posilu na pozici externího síťaře. Společnost Chytrý Honza je nejrychleji rostoucí firmou ve financích. Patří pod silnou skupinu Rockaway (“táta” ostřílených firem jako jsou např. Mall.cz, Heureka nebo Invia) a na trhu je vnímána jako jednička v oblasti inovací.

Chceš pracovat pro fajn moderní společnost, která si váží svědomitých a šikovných lidí? Nabízíme ti motivační finanční ohodnocení a možnost práce z domova s občasným docházením na centrálu.

Nabízíme:

  • práce na IČO
  • home office

Požadujeme:

  • MikroTik
  • Apache, nginx
  • Postfix, SoGo
  • VPN
  • Síťařina všech vrstev

Uvítáme:

  • Windows Server 2012
  • IIS
  • Skriptování (bash)
  • Asterisk
  • MySQL, PHP, Iptables, Amavis, Spamassasin
  • VmWare

Náplň práce

  • údržba a rozvoj stávajících systémů

A protože u Honzy fandíme inovacím a nezahálíme, do budoucna plánujeme systémy obměňovat. To pro tebe znamená jediné – výzvu s možností realizovat se a učit se novým moderním technologiím.

Zaujali jsme tě? Náš IT boss Daniel Walter čeká na tvůj životopis na svém emailu daniel.walter@chytryhonza.cz. :-)

No tags