Srp/17

24

Hledáme posilu na pozici Customer Support Assistant

Nová posila Chytrého HonzyChytrý Honza hledá do svého týmu podpory novou kolegyni či kolegu na pozici Customer support assistant.

Chcete pracovat pro dynamickou a moderní online společnost, která si váží zodpovědných a šikovných lidí?  Čtěte dál a pokud vás nabídka osloví,  pošlete nám svůj životopis.

Nabízíme

  • Práci v moderní dynamické společnosti, která má ty nejvyšší ambice v online světě.
  • Práci na HPP, 40hodin / týdně.
  • Přátelský kolektiv –  opravdu to není fráze, máme se tady fajn. :)
  • Příjemné pracovní prostředí – sídlíme v kancelářích na Kavčích horách, kousek od metra “C” Pražského povstání.
  • Směnný provoz – pro naše klienty jsme tu v pracovní dny (pondělí až pátek) v čase 8-20h, 8 hodinové směny jsou plánovány dle dohody s kolegy.

Požadujeme

  • Aktivní a proklientský přístup – našim klientům se snažíme vždy poradit a pomoct.
  • Příjemné vystupování.
  • Pečlivost a svědomitost.
  • Uživatelská znalost PC, zkušenost s Google Apps výhodou.
  • Všechno ostatní vás naučíme. 😉

Náplň práce

  • Telefonická a emailová podpora klientů Chytrého Honzy. Nejedná se o obchod a aktivní navolávání klientů.
  • Správa online objednávek – opravujeme objednávky, sledujeme platby atd.
  • Komunikace nejen s klienty, ale i s našimi poradci a produktovými partnery.
  • Administrativní podpora.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Office park budova B, Na Hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4

Katka se už teď těší na vaše životopisy na katerina.pekarkova@chytryhonza.cz.

No tags