Čvc/17

31

Hledáme schopného data analytika

Společnost Chytrý Honza hledá do svého IT týmu nového kolegu na pozici juniorního data analytika. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to i přestože se na tomto trhu pohybuje již několik let. Za sebou máme největší investiční společnost ve střední Evropě (Rockaway), pod kterou kromě Chytrého Honzy spadají i firmy jako Mall.cz, CZC.cz, Heureka, Invia a další. Sídlíme v Praze na Kavčích horách.

Data analytikNáplň práce

Ve finanční oblasti se generuje velké množství dat, které se snažíme analyzovat a následně s nimi pracovat pro větší komfort našich klientů. Náplní tvojí práce bude z počátku hlavně práce s Excelem, vytváření reportů pro centrálu společnosti a následná pomoc s automatizací těchto reportů za účelem snižování operativy pomocí chytrých řešení, jejichž výběru a nastavení se budeš taky věnovat.

Co očekáváme a požadujeme

Jedná se o juniorní pozici, kdy nepožadujeme žádnou praxi v oboru, nicméně je třeba mít logické myšlení a základy v Excelu (vzorečky COUNTIF a SVYHLEDAT/VLOOKUP jsou naprostou samozřejmostí). Zároveň bychom také ocenili, pokud bys byl ochotný učit se novým věcem, a to i v rámci “samostudia” z internetu i v rámci různých přednášek, které ti jako firma můžeme zprostředkovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o pozici do IT, očekáváme základní přehled v IT. Sledování aktuálních trendů je určitě plus.

Co nabízíme

Nabízíme práci na plný úvazek na dobu neurčitou s nástupem ideálně od 4. 9. 2017. Ke své práci dostaneš notebook a plat, na kterém se spolu domluvíme. Nabízíme i možnost práce z domova jako “home office” a další benefity, které v rámci společnosti máme – např. levnější tarif na volání apod.

Máš zájem?

Pokud tě nabídka zaujala, rozhodně neváhej, pošli nám svůj životopis na jan.schovanek@chytryhonza.cz a třeba právě ty budeš od září náš nový kolega! :)

No tags