Obsazujeme nové místo specialisty podpory

Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu. Do našeho Sales Support týmu hledáme nového kolegu na pozici „Specialista podpory“.

Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let. Patříme pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro tebe? Že budeš o krok před konkurencí a budeš se podílet na budoucnosti finančního byznysu.

O CO JDE?

Ve finanční oblasti se generuje velké množství dat okolo provizí, které chceme lépe analyzovat a následně s nimi pracovat pro větší komfort a spokojenost našich poradců a produktových dodavatelů (banky, pojišťovny).

JAK TO BUDE V PRAXI VYPADAT

  • Provize v hlavní roli – řešení dotazů z obchodní sítě a případné reklamace, nastavení provizí a kariérních řádů.
  • Zpracování provizních a produkčních dat a jejich kontrola – práce v Excelu a interním systému.
  • Analýza stávajícího stavu – zmapování procesů, jejich vyhodnocení, návrhy na změny, realizace.
  • Reporting, statistiky.

Jde o nově vytvořenou pozici a máš velký prostor vše nastavit, automatizovat a snížit tak veškerou operativu s tím spojenou. Tady doslova platí „Jaké si to uděláš, takové to máš“.

ČÍM NÁS MŮŽEŠ OSLNIT?

Rozhodně svými zkušenostmi na obdobné pozici, protože předešlé zkušenosti se ti v této roli budou víc než hodit. Logické a analytické myšlení + základy v Excelu (napovíme, že třeba vzorečky COUNTIF a SVYHLEDAT/VLOOKUP musíš znát). Vzhledem k tomu, že se jedná o práci s daty, očekáváme alespoň základní technickou zdatnost, ale pozice není 100% analytická. Bude se ti hodit selský rozum a určitě oceníme tvou iniciativu.

SHRNUTO:

Nepotřebujeme vysokou školu, ani 10 let praxe, jen chuť jít do toho naplno! Oslníš nás selským rozumem, iniciativou a vášní k práci s čísly.

“Jsme malý tým, ve kterém si ceníme přátelského přístupu a otevřenosti. Rádi zkoušíme nové cesty a žádný problém není tak velký, abychom ho společně nedokázali vyřešit.”

Martina Šmatlavová, manažerka provizního oddělení 

CO TI CHYTRÝ HONZA NA OPLÁTKU NABÍDNE?

Práci na plný úvazek s nástupem ideálně ihned. Ke své práci dostaneš notebook a plat, na kterém se spolu dohodneme. Dáme ti možnost nakopnout tvou kariéru + tým, kde se na všem dohodneme – nejsme korporát! Moderní, startupově laděné kanceláře na Kavčích horách, kde můžeš chodit se psem i bez psa.

Zní to dobře ne? Zkus něco nového! Proč ne teď a proč ne právě ty.

Už teď se těšíme na vaše životopisy na: julia.petrikova@chytryhonza.cz


Společnost Chytrý Honza a.s​, se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, PSČ 140 00, IČO: 29048770, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978 (dále jen “​my​”) bude zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení vaší vhodnosti za účelem realizace výběrového řízení a prověřování kandidátů.

Pokud si přejete být v budoucnu oslovení naší společností, či společností ze skupiny Rockaway, kterým v případě souhlasu můžeme předat Vámi poskytnuté údaje, prosíme o vyjádření Vašeho souhlasu s jejich zpracováním a předáním za účelem nabídky jiné  relevantní pracovní pozice. Tento souhlas prosím zašlete na julia.petrikova@chtryhonza.cz formou e-mailu, který bude obsahovat následující: „Souhlasím se zařazením do evidence uchazečů a předáním osobních údajů společnostem skupiny Rockaway, za účelem nabídky pracovní pozice“.

Bližší informace k souhlasu ve smyslu výše uvedeného a ke zpracování osobních údajů (informační memorandum) za těmito účely naleznete zde.