Aktuálně hledáme: IT Support Assistant

Do našeho IT týmu hledáme nového kolegu na pozici „IT Support Assistant“. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

pracovní inzerát

Náš ChytryHonza.cz umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou přes ChytryHonza.cz objednat a koupit.

ChytryHonza.cz patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro vás? Že budešte o krok před konkurencí a budete se podílet na budoucnosti finančního byznysu

O co jde?

Nový kolega bude mít na starosti podporu projektu pilotního provozu nového systému. V pilotním provozu bude systém využívat pouze 17 lidí z téměř 2000 cílových uživatelů, kterým bude potřeba poskytnout kompletní podporu a zároveň mít na starost řízení změn a administraci systému.

Co bude vaším úkolem?

  • Podpora a komunikace s uživateli při spuštění pilotního provozu IT projektu.
  • Kompletní podpora projektového týmu.
  • Administrace systému.
  • Příprava školících materiálů a znalostní báze.
  • Zpracování požadavků v rámci change managementu.

Čím nás můžete oslnit?

  • Logickým myšlením a nadšením pro oblast IT.
  • Pokročilejším ovládáním MS Excel.
  • Schopnosti porozumět požadavkům lidí, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do konce.
  • Aktivním a systematickým přístupem k zadaným úkolům.
  • Výhodou, nikoliv podmínkou, jsou zkušenosti s programováním a administrací systému.

Co vám ChytryHonza.cz nabídne?

Poskytneme vám profesionální a startupově laděné prostředí skupiny Rockaway, která stojí za ChytryHonza.cz a za dalšími úspěšnými projekty. Můžete sem chodit se psem i bez psa, fér odměnu pro vás taky máme a další benefity, které vám zpříjemní osobní život. Ale hlavně vám nabídneme práci na rozvíjejícím se projektu, který udělá díru do světa a vy můžete být při tom. Žádné zbytečné formality, žádné kompromisy, jen nadšený tým lidí s ambicí uspět. JE TO PŘÍLEŽITOST! Šikovní lidé se u nás neztratí a není tu nouze o možnosti, které nakopnout tvou kariéru.

Zní to dobře ne? Zkuste něco nového! Proč ne teď a proč ne právě vy!

Své životopisy posílejte na: julia.petrikova@chytryhonza.cz

Společnost Chytrý Honza a.s​, se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, PSČ 140 00, IČO: 29048770, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978 (dále jen “​my​”) bude zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení vaší vhodnosti za účelem realizace výběrového řízení a prověřování kandidátů.

Pokud si přejete být v budoucnu oslovení naší společností, či společností ze skupiny Rockaway, kterým v případě souhlasu můžeme předat Vámi poskytnuté údaje, prosíme o vyjádření Vašeho souhlasu s jejich zpracováním a předáním za účelem nabídky jiné  relevantní pracovní pozice. Tento souhlas prosím zašlete na julia.petrikova@chytryhonza.cz formou e-mailu, který bude obsahovat následující: „Souhlasím se zařazením do evidence uchazečů a předáním osobních údajů společnostem skupiny Rockaway, za účelem nabídky pracovní pozice“.

Bližší informace k souhlasu ve smyslu výše uvedeného a ke zpracování osobních údajů (informační memorandum) za těmito účely naleznete zde.