Hledáme: Senior SEO Specialist

Nechceš poslouchat šéfa, který tomu nerozumí? Postav si svou SEO strategii. Je nám jedno jak to uděláš, které nástroje k tomu využiješ, jestli to odsedíš v kanceláři nebo doma, co máš na sobě, ale za nás jsou podstatné výsledky a plnění stanovených cílů.

KDO JE CHYTRÝ HONZA?

Náš Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžeš rovnou přes Chytrého Honzu koupit. Měníme  svět osobních financí a přetváříme ho do moderního online prostředí, které baví nás i klienty. Budeme rádi, když nám s tím pomůžeš.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme seniorního člověka nebo velmi nadaného juniora, který nám pomůže nastavit koncept. Budeš součástí *TECH týmu a víc než marketéra hledáme TECH člověka. To v praxi znamená, že víc plusových bodů rozdáváme za přečtení kódu než za optimalizaci textu.

*Tech tým = vývoj webu, aplikací a nástrojů, IT Infrastruktura a práce s daty.

CO SE TI BUDE HODIT?

  • Odborná znalost SEO – Onsite i Offsite faktorů, Keywords, Reporting, analytiky výsledků změn, atd.
  • Zkušenosti na pokročilé úrovni – dáme na tvé nápady a vize!
  • Samostatnost – budeš na to ze startu „sám“, samozřejmě za podpory celého týmu marketingu a vývoje.

JAK TO BUDE V PRAXI VYPADAT?

Upřímně? To nevíme ani my, je to živý proces a věci se u nás dějí/mění rychle. Ale už teď ti můžeme říct, jak bude vypadat zadání: „Potřebujeme zvýšit organický traffic“. Dáváme ti volnost, dostaneš KPI a ty rozhodneš, jak k nim dojdeš. Nepřebíráš práci po někom, ale vybuduješ si strategii od samého začátku.

CO TI CHYTRÝ HONZA NABÍDNE?

Poskytneme ti profesionální a startupově laděné prostředí skupiny Rockaway, která stojí za Chytrým Honzou a za dalšími úspěšnými projekty. Můžeš sem chodit se psem i bez psa, fér odměnu pro tebe taky máme a další benefity, které ti zpříjemní osobní život. Ale hlavně ti nabídneme práci na rozvíjejícím se projektu, který udělá díru do světa a ty můžeš být při tom. Žádné zbytečné formality, žádné kompromisy, jen nadšený tým lidí s ambicí uspět.

JE TO PŘÍLEŽITOST?

A na konec, kdy že tě potřebujeme? Ihned a nebo ideálně ještě dřív, ale samozřejmě se s námi dá domluvit. Tak co? Troufneš si být součástí nejrychleji rostoucí firmy na českém finančním trhu? Nás baví být neustále o krok před konkurencí.

Jestli i tebe, tak se nám ozvi na: tomas.cap@chytryhonza.cz.