Osobní finance v tisku: co přineslo posledních 7 dní

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Dnes se dozvíte jak si vybrat z nepřehledné nabídky hypoték tu nejvýhodnější. Poté určitě uvítáte postup, jakým jde změnit osobní účet a v posledním článku prověříte své finanční znalosti.

Penize.cz: Jak vybrat hypotéku?

Ještě než si „plácnete“ s prodejcem nemovitosti, musíte si ze široké nabídky vybrat takový úvěr, jehož podmínky budou vyhovovat právě vám. Pojďme se teď podívat, jak rozumět nabídkám bank. (více)

Chytrý Honza: Když už víte jak vybrat tu správnou hypotéku je čas prověřit své znalosti. Využijte naše služby a zadejte si anonymní poptávku po hypotéce a jenom sledujte, jaké nabídky vám budou přicházet. >>> Hypotéky

Aktualne.cz: Změna banky a bankovního účtu, přechod k jiné bance.

Nejste spokojeni se svou bankou a chcete přejít ke konkurenci, která vás zaujala nižší cenou nebo jinými výhodami? (více)

Chytrý Honza: Přechod k jiné bance je opravdu jednoduché a s naším srovnávačem všech běžných účtů to lehčí ani nečekejte. >>> Běžné účty

Penize.cz: Škola finanční gramotnosti – utahování opasků

Tak, Vánoce za námi, dárky rozdány, stromečky dosloužily a odpočívají na smetišti, i poslední cukroví už zmizelo. Přichází návrat do reality a čas splácet loňské hříchy. Tím myslím především půjčky, které jste si i přes naše varování vzali. Ale i pokud nedlužíte, můžete ocenit tipy a rady, jak ušetřit. (více)

Chytrý Honza: Teď už víte jak ušetřit, ale nevíte kde začít? Začněte u nás, kde najdete kompletní srovnání všech finančních produktů. >>> Chytrý Honza