Neplatíte za povinné ručení zbytečně moc?

Povinné ručení, jak už samotný název napovídá, je ze zákona povinné pro všechny majitele či uživatele motorového vozidla, kteří chtějí svůj vůz využívat na veřejných tuzemských komunikacích.

Toto pojištění vám zajistí krytí škod na majetku či zdraví způsobené druhé osobě. Pokud nemáte sjednané povinné ručení a způsobíte havárii počítejte s tím, že zaplatíte několika desetitisícovou pokutu a navíc uhradíte ze svého veškeré škody, které jste způsobili.

Cena povinného ručení se vyvíjí na základě mnoha faktorů (objem válců, věk pojistníka, stáří vozidla apod.), ale také jaké třeba podle toho jaký má pojistný limit či v jakém rozsahu nabízí asistenčních služby.

Díky velké konkurenci se pojišťovny předhánějí kdo nabídne nejlevnější povinné ručení. Abyste neplatili více než musíte, připravili jsme pro Vás srovnávač povinného ručení, kde vyplníte jednoduchý formulář týkající se vašeho vozidla a následně vám náš sever vygeneruje veškeré dostupné nabídky jednotlivých pojišťoven.

Vy si vyberete pro vás tu nejvýhodnější a vše si sjednáte z pohodlí vašeho domova a to vše zcela zdarma! Ušetříte jak čas, tak i peníze.

Najděte si nejlepší povinné ručení

V souvislosti s článkem by vás mohlo zajímat

• Srovnání nabídek povinného ručení
• Povinné ručení v roce 2015 zdraží. Díky konkurenci se dá ušetřit