Soutěžte na našem Facebooku o ubytovací vouchery v hodnotě 100 euro

Evropa je kontinent, který svou rozmanitostí neustále vybízí k cestování a poznávání. Díky Chytrému Honzovi a společnosti AXA Assistance máte parádní možnost objevovat krásy některého z evropských měst a ještě u toho ušetřit za to nejpodstatnější – za ubytování.

 

 

Pro získání voucheru na 100 euro stačí co nejrychleji odpovědět na soutěžní otázku, kterou budeme zveřejňovat pravidelně ve středu na Facebooku Chytrého Honzy. Probíhat budou celkem tři kola a vyhrají vždy dva nejrychlejší soutěžící se správnou odpovědí. Můžeme vám prozradit, že otázky se budou týkat známých velkoměst Evropy a pokaždé navíc připojíme tři indície. Stačí jen odpovědět prostřednictvím komentáře, počkat na vyhlášení a pak už jen začít balit kufry.

 

Přesnější informace o soutěži a její pravidla naleznete zde.

 

Na závěr ještě jeden cestovatelský tip! Ať už se chystáte k moři nebo k našim sousedům do Tater, nezapomeňte, že se budete pohybovat v zahraničí. Doporučujeme sjednat si kvalitní cestovní pojištění. Určitě si svou dovolenou užijete mnohem lépe, když budete vědět, že je o vás v případě nepříjemností dobře postaráno.

 

Porovnejte si nabídky cestovního pojištění a vyberte tu nejvýhodnější přesně pro vás!

 

Správné odpovědi a výherci jednotlivých kol: 
1. kolo: správná odpověď: Vídeň. Výherci: Baruška Sarkoziová a David Valenta.
2. kolo: správná odpověď: Bratislava. Výherci: Terézia Valentová a Hana Milada Pášová.
3. kolo: správná odpověď: Budapešť. Výherci: Miroslav Valenta a Richard Valenta.