Určitě nepřehlédněte! To nejdůležitější z finančních novinek.

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Věděli jste, jak si v Evropě stojí internetová ekonomika? Nebo jakou banku zvolili klienti jako nejvstřícnější?  A věděli jste, že nákup zlata je v dnešní době více než výhodné? To vše se dočtete v dnešním příspěvku.

Česko má v Evropě nejrychleji rostoucí internetovou ekonomiku.

Česku v porovnání s nejvyspělejšími zeměmi Evropské unie roste nejrychleji podíl internetové ekonomiky na celkovém HDP. Toho už si začínají všímat i firmy, které se čím dál častěji snaží prodat své služby přes internet nebo mobilní telefony. Pokud totiž zaspí, nemusí ztrátu dohnat. (více)

Chytrý Honza:  Je určitě správné, že se online trh rozvíjí. Je to hlavně užitečné pro Vás zákazníky, protože ušetříte za služby spoustu času i peněz. >>> Chytrý Honza

lidovky.cz

Nejvstřícnější bankou v Česku je Fio banka.

Nejvstřícnější bankou, která působí na tuzemském trhu, byla v 1. čtvrtletí letošního roku Fio banka. Potvrdila tak své celkové vítězství v loňském roce. (více)

Chytrý Honza: Jsme určitě rádi, že se na českém trhu objevila banka, která Vás klienty oslovila. Věříme, že takováto banka není na trhu jediná. Můžete sami vyzkoušet. >>> Běžné účty

 Vrátila se vhodná doba pro nákupy zlata.

 Investice do zlata se od začátku krize zdvojnásobily. A dá se očekávat, že cena vzácného kovu ještě poroste. Letos se může vyšplhat až na 2500 dolarů za troyskou unci. (více)

Chytrý Honza: Zajímá vás investice do zlata? I to pro vás Honza připravil >>> Investice