Jak správně vybrat kvalitní cestovní pojištění?

Každý odborník vám potvrdí, že vyrazit do světa bez cestovního pojištění je obrovské riziko. Problém ale může nastat už při jeho výběru a sjednání. Cestovní kanceláře a agentury vám často vnucují své „koně“, přitom nabídka na trhu je obrovská a pojišťovny se doslova předhánějí v lákadlech na své potencionální klienty. Jak neprohloupit při výběru cestovního pojištění?

 Vyplatí se nepodlehnout první nabídce

Pokud  využíváte služeb cestovních kanceláří či agentur pravidelně, zajisté jste se setkali s určitou mírou nátlaku, aby jste sjednali právě jejich pojištění. Praxe je to poměrně běžná, cestovky se vám jednoduše snaží prodat produkt jejich smluvního partnera. Mohou vás ujišťovat, že jejich pojištění je nejvýhodnější, ale v tu chvíli to lze jen těžko ověřit. Některé vám budou dokonce tvrdit, že pojištění u nich je povinné. Nenechte se napálit! Určitě se vyplatí prvotní nabídku odmítnout a využít jednoduchého online srovnání, které vám během pár minut nabídne hned několik možností pojištění přesně podle vašich požadavků.

 

Záchranný kruh

Hotel si vybíráte sami, proč ne cestovní pojištění?

Trh s cestovním pojištěním se za poslední dobu velmi rozrostl. Každá větší pojišťovna nabízí svým klientům pojištění na jejich cesty do zahraničí. V záplavě možností se člověk za chvíli přestává orientovat a má chuť objednat první pojištění, které ho „cvrnkne do nosu“. Záchranný kruh vám hodí přehledné srovnání. Stačí pár kliknutí myší a už víte, která varianta je pro vás nejlepší. Dnešní doba vám dává možnost výběru, proč toho nevyužít?

Sjednání online? Rychlost a výrazné slevy

V jednoduchosti a rychlosti je síla. Dávno pryč jsou časy, kdy vyřízení pojištění obnášelo tunu papírů, nekonečné čekání na pojistné doklady a fronty na pojišťovnách. Srovnání i sjednání online je vysvobozením. Jakmile máte vybránu nejlepší nabídku, od pojistných kartiček vás dělí doslova pár okamžiků. Celý proces včetně platby probíhá online a zvládnete ho i na mobilním telefonu na letišti. Obrovským plusem online sjednání jsou nabízené slevy. Je neuvěřitelné, že v některých případech může činit rozdíl až 50%!

 

Proč se vyplatí cestovní pojištění srovnat a sjednat online?
– výrazné slevy
– široká nabídka pojištění
– rychlost (pojištěni do 5 minut)
– žádné papírování