Kamkoliv po Evropě a kousek vedle

Chystáte se kamkoliv po Evropě? Nebo jenom kousek vedle? Aby vaše cesty a dovolené proběhly bezstarostně, nezapomeňte na spolehlivé cestovní pojištění. A hlavně se pořádně podívejte, do jakých oblastí vaše pojištění platí.

Neriskujte, že se vám něco stane v zahraničí a nedoplatíte se. Nikdy neponechávejte věci náhodě a na cesty do zahraničí se pojistěte. A to ať už jedete na Slovensko, nebo kamkoliv do celého světa. S pojištěním minimalizujete případné (nejen finanční) starosti.

Nejlepší je pojistit se online – hezky rychle, pohodlně a levně! Sami si zvolíte rozsah krytí podle svých potřeb po dobu od jednoho dne až po celý rok, pokud cestujete pravidelně. Vždy tak zaplatíte opravdu jen za to, co potřebujete.

Většina pojišťoven nabízí pojištění zvlášť do Evropy, zvlášť do USA a do ostatních států světa. Například u Union pojišťovny jsou do oblasti „Evropa“ zařazeny také následující země: Turecko, Alžírsko, Maroko, Tunisko, Kypr, Egypt, Izrael, Jordánsko, Arménie, Ázerbájdžán a Gruzie. Union pojišťovna má navíc zvýhodněné sazby pojistného pro děti, studenty, rodiny nebo skupiny osob.