• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Určitě nepřehlédněte! To nejdůležitější z finančních novinek.

29. 3. 2012

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Dnes se třeba dozvíte, jak si vybrat v nepřehledném seznamu cestovních pojištění jednotlivých pojišťoven. Dále vás bude určitě zajímat, že stavební spoření můžete zkombinovat s penzijním připojištěním a na závěr se dozvíte, jaké nové triky mají na vás přichystané vymahačské firmy.


FinExpert.czTipy jak si vybrat cestovní pojištění

Při výběru cestovního pojištění je potřeba zvolit kombinaci, která bude vyhovovat charakteru konkrétní cesty. Přinášíme několik rad, jak se zorientovat v nepřeberné nabídce cestovního pojištění? (více)

Chytrý Honza: Tento článek vám určitě napoví při výběru jakéhokoliv cestovního pojištění. Dále vás bude už jenom zajímat náš portál, kde si můžete vybírat ze široké nabídky produktů z více než 10 pojišťoven. >>> cestovní pojištění

Stavební spoření základem penze? Proč ne! Jde o důvěru…

Chytrý stát podporuje chytré věci, které fungují, a zbytečně neriskuje. Jen my v České republice opět musíme jít cestou pokusů a doufat, že omylů bude jen pár. (více)

Chytrý Honza: Pokud vás zaujal jeden z těchto produktů určitě navštivte naše stránky, kde si zaručeně vyberete. >>> Stavební spoření / Penzijní připojištění

Dlužníku, třes se. Vymahači pošlou nové muže v zeleném.

Přijít a zmydlit vás nemůžou. Fyzické násilí mají vymahači dluhů (alespoň oficiálně) zakázané. A tak sázejí na stále propracovanější metody psychologické války. (více)

Chytrý Honza: Určitě to má hlubší myšlenku obcházet dlužníky v zelených elastických kombinézách než to na první pohled vypadá. Nicméně pokud máte problémy se splácením zkuste konsolidace úvěrů a plaťte měsíčně méně >>> Konsolidace úvěrů

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →