• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Osobní finance v tisku: co přineslo posledních 7 dní

14. 2. 2012

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

S krutou zimou přicházejí i všelijaké poruchy např. na vaší chalupě. Ale pozor, jsou situace, které vám pojišťovny neproplatí a tento článek vám určitě řekne na co si dát pozor. Další zprávy se týkají spíše mobilních aplikací. První se týká porovnání smartbanking jednotlivých bank a druhá jejich bezpečnosti.


lidovky.czNestaráte se o majetek? Pojišťovna vám nic nezaplatí…

Lidé se nemusejí dočkat od pojišťoven výplat za škody způsobené nynějšími silnými mrazy na potrubí či nemovitostech, pokud péči o ně prokazatelně hrubě zanedbají. (více)

Chytrý Honza: Lidovkám děkujeme za užitečný článek, který je určitě k věci. Pokud majetek nemáte ještě pojištěný, tak je nejvyšší čas tak uskutečnit. >>> Pojištění majetku

FinExpert.cz

Smartbanking: Jaké služby banky nabízí.

Aplikace povětšinou prozrazují finanční obnos na účtu, nabízí seznam přijatých a odchozích plateb a umožňují zadávat nové příkazy k platbě. (více)

Chytrý Honza: Určitě všichni oceníme tyto služby. Alespoň máme svoje finance vždy při ruce. Když už jsme u těch mobilních aplikací, vyzkoušeli jste si už naše mobilní cestovní pojištění? Sjednání do 2 minut a to kdekoliv na cestách. >>> Mobilní cestovní pojištění

lidovky.cz

Do banky přes mobil? To je díra do vašeho účtu…

Ovládejte v klidu své účty přes chytré mobily, lákají banky své klienty. Podle odborníků na kyberzločin by ale klienti až tak klidní být neměli. Přes mobilní aplikace se totiž stávají snadným terčem novodobých počítačových kasařů. (více)

Chytrý Honza: U nás se ničeho takového bát nemusíte. Cokoliv na našich stránkách zadáte je striktně chráněno a vaše osobní údaje jsou v bezpečí >>> Chytrý Honza

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →