• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Chytrý Honza byl letos opět na veletrhu Peníze

12. 3. 2013

Stánek Chytrého Honzy na veletrhu Peníze 2013Druhý ročník veletrh Peníze, který se konal 8. a 9. března 2013 na Výstavišti Brno, byl opět bohatě navštíven: na nabídku dlouhé řady vystavovatelů a na doprovodný vzdělávací program se přišlo podívat okolo 30 000 návštěvníků. Chytrý Honza byl letos opět u toho a měl na Výstavišti svůj stánek.

Veletrh Peníze je v České republice svým zaměřením ojedinělý. Je to jediný veletrh pro oblast osobních financí a účastní se ho všechny významné finanční instituce. Je určen pro širokou veřejnost a pomáhá jí zorientovat se na poněkud nepřehledném trhu. Návštěvníci se tak mohou „pod jednou střechou“ dozvědět vše potřebné například o penzijní reformě, půjčkách, hypotékách, pojištění a investování, případně si mohou rovnou některý produkt či službu sjednat.

Po celou dobu veletrhu byli návštěvníkům k dispozici odborníci z Honzova týmu, kteří zájemcům podávali informace o všech produktech a službách, které Honza nabízí. Celkově stánek Chytrého Honzy navštívilo ve dnech veletrhu více než 1000 zájemců o porovnání finančních produktů online. http://supermarket.chytryhonza.cz/

Související články