• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Chytrý Honza je partnerem 6. Investičního fóra. Dnes první zastávka v Praze!

26. 5. 2014

Téma: České akcie aneb Jak úspěšně investovat na pražské burze

Průvodci investováním na burze v Praze budou hosté v pořadí již šestého Investičního fóra. Registrace je zdarma, zbývá posledních pár lístků!

Jarní Investiční Fórum a Investiční fórum Tour přiblíží obchodování a možnosti úspěšného investování na pražské burze (BCPP). Chcete nakoupit české akcie, ale nevíte jak? Na koho se obrátit? Kolik si makléři a fondy účtují za své služby? Jaké akcie jsou nyní zajímavé, které firmy vyplácejí atraktivní dividendu a jaké společnosti se připravují na vstup na pražský burzovní parket? O burze budou diskutovat zástupci firem, které již na ni vstoupily, makléři, analytici, zástupci BCPP i experti ze zahraničí.

Dnes od 13 hodin v Praze

Kde? Praha Hotel DAP, Vítězné náměstí 4/684, Praha 6 (konferenční sál). V průběhu tohoto a dalšího týdne i v dalších městech. Pokud nemůžete přijít, bude dnes celé odpoledne on-line přenos. Pro aktuální informace sledujte Honzovy noviny.

REGISTROVAT SE ZDARMA

Další termíny

VÍCE INFORMACÍ NA INVESTIČNÍM WEBU

Jak začít investovat?

Chytrý Honza vám na svém webu přináší přehled vybraných investičních nástrojů, jak konzervativních, tak i rizikovějších. Rád vám pomůže řešit financování všech zásadních životních situací s individuálně navrženým investičním programem.

POROVNAT NABÍDKY

Související články