• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Chytrý Honza obléká NOVÝ KABÁT

22. 7. 2014

Chytrý Honza rád neustále zdokonaluje své služby, proto si obléká modernější kabát. Nový web s sebou nese nejen lepší a přehlednější vzhled, ale hlavně nové a užitečné funkce.

Okamžité sjednání cestovního pojištění

Vydejte se na cesty bez starostí. Vyberte si jednoduše to pravé cestovní pojištění z obsáhlého katalogu Chytrého Honzy. Vybrané pojištění sjednáte okamžitě on-line, zaplatíte a můžete ihned vyrazit do zahraničí.

Po částech spustíme i další sekce nového webu a redesignujeme všechny produkty, některé z nich si také budete moci koupit rovnou u Chytrého Honzy. Díky opravdu modernímu finančnímu on-line supermarketu už nikdy nebudete muset čekat na pobočkách bank a pojišťoven.

Buďte vždy o krok napřed a registrujte se

Nově máte možnost se registrovat. Uživatelský účet s sebou přináší řadu výhod, díky kterým budete vždy o krok napřed.

Chytrý Honza vám jako prvním pravidelně přinese informace o možných úsporách, tipy na efektivní hospodaření s financemi, bude vás vzdělávat a v neposlední řadě má pro vás speciální nabídky a soutěže o hodnotné ceny.

Tým specialistů je pro vás vždy připraven

Chytrý Honza si cení možnosti být vaším osobním rádcem na často nepřehledném tržišti finančních produktů a služeb.

S Chytrým Honzou si nejen srovnáte a koupíte produkty on-line, ale máte možnost se poradit i po telefonu nebo je pro vás připraveno více než 1 400 specialistů v terénu. Zákazníkům dnes prostě poskytujeme skutečně osobní přístup.

Související články