• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Chytrý Honza obléká nový kabát (i doplňky)

3. 11. 2014

Ti z vás, kteří už náš portál nějakou dobu využívají, se možná diví – kam zmizela ta stránka, na kterou jsem byl zvyklý? Proč se najednou nic neděje na Honzově Facebooku? Neschováváme se do ústranní.

Jen jsme usoudili, že nadešel čas posunout se o úroveň výš a osvěžit místa, kde se s námi na internetu setkáváte.

Proto narazíte na několik změn. A my věříme, že jde o změny k lepšímu. Pojďme se na ně v krátkosti podívat!

Nová stránka na Facebooku

Ne že by snad ta stará byla špatná. Ale když už jsme se rozhodli pro osvěžení našeho působení na Facebooku, proč to nevzít pěkně od podlahy?

Když si naši zbrusu novou stránku přidáte k oblíbeným, nemusíte se bát, že vás zahltíme desítkami nicneříkajících příspěvků denně. Na Facebook chodíte kvůli přátelům, že? Chápeme to a budeme s vámi sdílet jen to, co je opravdu zajímavé.

Slibujeme!

Dozvíte se například , která banka vám nabídne nejvýhodnější spořicí účet, zda se vyplatí měnit dodavatele energií, kolik ušetříte sloučením půjček a podobně. Zkrátka vše, co vás ohledně financí může zajímat, v přátelské a srozumitelné formě.

Tak do toho, přidejte se!

Nemáte Facebook?

Nevadí. Začínáme se angažovat i v dalších sociálních sítích a vy nás tak najdete na Twitteru, na Google+ i na LinkedIn.

Tím změny nekončí

Pokud tenhle článek čtete přímo na našem blogu, mohli jste si všimnout, že se změnil. Ano, i tuhle část naší komunikace s vámi chceme zvelebit. Ještě s tím nejsme stoprocentně hotoví, ale už teď vám můžeme prozradit, že se brzy dočkáte například nového, přehlednějšího menu, ve kterém v mžiku najdete články, které vás zajímají.

Co přijde dál?

Pyšníme se ryze českým původem. I v současnosti, zhruba šest let po vzniku portálu www.honzovahypoteka.cz (právě ten byl impulsem pro pozdější založení Chytrého Honzy), v sobě máme určitou národní hrdost, nejsme řízení žádnou zahraniční centrálou.

Proto vám v nadcházejících týdnech postupně představíme, kdo za Chytrým Honzou stojí, ať už od samého počátku nebo jako posila, která se přidala v průběhu našeho fungování. Je o co stát!

Zůstaňte s námi!

Související články