• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

ZPRÁVA ROKU: Chytrý Honza přináší povinné ručení až na rok zdarma

24. 6. 2013

Chytryhonza.cz jako první rozjíždí nový trend na českém trhu s finančními produkty. Přichází s konceptem Chytrých balíčků – začíná právě dnes s Balíčkem chytrého řidiče – v jehož rámci zákazník získá povinné ručení až na rok zdarma.

Výhody a všechny podrobné informace získáte ZDE.

Nehledejte dále nejlevnější povinné ručení, nechte být všechny online srovnání, porovnání a kalkulačky povinného ručení. Povinné ručení je nyní dostupné i zdarma. Obsah Balíčku chytrého řidiče je následující: Expresní konto od UniCredit Bank (bezplatné vedení je možné při aktivním využívání), povinné ručení od Allianz pojišťovny a CCS karta, se kterou budete tankovat levněji na 95 % čerpacích stanicích v ČR (průměrná úspora činí 2,10 Kč na litr pohonných hmot). Stačí si otevřít Expresní konto ZDE a získat k němu přidružené výhody.

„Už od začátku jsme nechtěli být jenom pasivní online srovnávač. Spojování finančních produktů a služeb do balíčků je cesta, jak se dá uspořit a získat pro zákazníka něco navíc. Jde vidět, že s vůlí měnit věci kolem sebe se dá nabídnout zákazníkovi opravdu výhodný produkt – povinné ručení na rok zdarma. Startujeme dnes s Balíčkem chytrého řidiče a další budou brzy následovat,“ vyjádřil se ke konceptu Jiří Paták, ředitel společnosti chytryhonza.cz.

Je to povinné ručení opravdu zdarma? Nic kromě pusy od maminky není úplně zdarma. Je to chytré řešení, které vyžaduje alespoň částečnou spoluúčast zákazníka. Je potřeba si otevřít běžný účet ZDE. Povinné ručení a CCS karta pak už v balíčku fungují jako bonus. Po aktivaci konta máte nárok na slevu na povinném ručení do maximální výše 3 000 Kč. Co to v jednoduchosti znamená? Bude-li nová nabídka povinného ručení vyčíslena na 2 900 Kč – dostanete zpátky 2900 Kč na vaše nové konto a povinné ručení budete mít na rok zdarma. Bude-li nová nabídka povinného ručení vyčíslena nad 3 000 Kč – dostanete zpátky vždy 3000 Kč na vaše nové konto a na povinném ručení ušetříte 3 000 Kč.

„Říkáme, že nabízíme povinné ručení až na rok zdarma, protože 89 % nově uzavíraných smluv povinného ručení přes srovnávače nepřesáhne onu hranici 3 000 Kč. Naprostá většina řidičů tak má opravdu možnost mít povinné ručení až na rok zdarma. Bezplatný účet a levnější benzín už je pak jen třešinka na dortu,“ uzavírá Jiří Paták.

Výhody a všechny podrobné informace získáte ZDE.

V souvislosti s článkem by vás mohlo zajímat

Srovnání nabídek povinného ručení
Povinné ručení aneb Honba za bonusy

Související články