• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Děkujeme za skvělý rok a přejeme Vám šťastné a veselé!

20. 12. 2011

Vážení přátelé,

do konce roku 2011 zbývá jen pár dní a jak bývá v tomto čase obvyklé, i my právě končící rok rekapitulujeme a zároveň se již díváme do roku příštího.

Letošní rok byl díky ekonomické situaci u nás i v zahraničí složitý, ale pro Chytrého Honzu také úspěšný, protože se nám podařilo udržet a posílit pozici nejdůležitějšího a největšího online nástroje pro správu, porovnání a nákup finančních produktů na českém trhu.

V tomto roce jsme přivítali 1.000.000 návštěvníka, který si v našich 17 kategoriích mohl vybrat ze 680 finančních produktů od 115 dodavatelů.

Vaší přízně si vážíme a zároveň nás i zavazuje k neustálému rozšiřování a zlepšování naší nabídky. V příštím roce pro Vás připravujeme mnoho nových služeb, jak v současných kategoriích, tak i ve zcela nových oborech, mezi které patří třeba investice nebo mobilní tarify.

Ve všech oborech budeme i nadále spolupracovat s předními odborníky v dané oblasti, což nám umožňuje Vám nabídnout nejenom nezávislé srovnání produktů a ulehčení následného nákupu, ale také, a to považujeme za stejně důležité, zajistit, že nabídky jsou doopravdy férové a velmi často i nejvýhodnější na celém trhu.

A protože Vám chceme používání Chytrého Honzy co nejvíce usnadnit, budeme Vám příští rok k dispozici nejen na webu, ale i v mobilech a na tabletech.

Dovolte, abych Vám jménem svým i celého týmu Chytrého Honzy poděkoval za Vaši přízeň a důvěru a do roku nového popřál hodně zdraví, štěstí a celkové pohody.

Jiří Paták, zakladatel a výkonný ředitel

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →