• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Hledáme posilu do oddělení zákaznické péče

29. 5. 2018

ChytryHonza.cz nabízí to nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím to nekončí. To, co si náš zákazník vybere, to si může přes náš srovnávač rovnou objednat a koupit. Jenže o produkty ChytryHonza.cz je takový zájem, že abychom uspokojili všechny naše zákazníky, tak prostě potřebujeme rozšířit tým. Spokojený zákazník je to nejdůležitější a proto je pro nás oddělení zákaznické péče klíčové.

Moc dobře víme, že můžeme mít propracovaný systém a drahé nástroje, ale jakmile na zákaznické lince zazní neochotný hlas, celá paráda je pryč. Proto chceme zajistit tvoji maximální spokojenost.

O CHYTRYHONZA.CZ

Navíc si troufáme říct, že jsme tou nejrychleji rostoucí firmou na trhu s finančními produkty. ChytryHonza.cz je mezi online finančními srovnávači předním hráčem na poli inovací. Co to znamená pro tebe? Třeba to, že budeš vždy o krok před konkurencí, ale hlavně ti umožníme pracovat z pohodlí domova, ze kteréhokoli koutu ČR nebo ti poskytneme moderní kanceláře a zázemí na Kavčích horách. Je jen na tobě, co si vybereš. To zní dobře ne?

JAK TO VYPADÁ V PRAXI?

Náš chytrý zákazník si najde finanční produkt na www.chytryhonza.cz, projeví o něj zájem, a tvým úkolem bude, domluvit mu schůzku s našim finančním poradcem. Můžeš mu pomoct se zorientovat na našem webu, v naší nabídce, zjistit co potřebuje a zkrátka mu vyhovět.

Neboj, nejde o „navolávání“ klientů. Odměnu dostaneš od hodiny a nebudeme tě ani nutit chodit do call centra, kde sotva slyšíš své slovo. Dostaneš naši maximální důvěru a volnost.

CO K TOMU POTŘEBUJEŠ?

Příjemným projev, schopnost naslouchat, empatii a excelentní češtinu.

“ Nepotřebujeme vysokou školu, ani 10 let praxe, jen chuť jít do toho naplno. Tahle pozice je vhodná i pro studenty, absolventy, zkrátka všechny, co mají komunikační a organizační schopnosti. „

Tomáš Čáp, Chief digital officer

CO TI CHYTRYHONZA.CZ NABÍZÍ?

  • Práci z domova.
  • Počítač, sluchátka a zkrátka vše, co k práci potřebuješ.
  • Flexibilitu – můžeš pracovat v týdnu i o víkendu, z kanceláře nebo z gauče, z Prahy nebo z Horní Dolní.
  • Fér odměnu – kolik hodin odpracuješ a jak velká bude tvoje odměna, je opět jen na tobě. Nabízíme spolupráci na DPP nebo na IČO.
  • Společně se postaráme o to, aby finanční produkty sloužily lidem, ne naopak.

Ale hlavně ti nabízíme práci na rozvíjejícím se projektu, který udělá díru do světa a ty můžeš být při tom. Žádné zbytečné formality, žádné kompromisy, jen nadšený tým lidí s ambicí uspět.

JE TO PŘÍLEŽITOST!

Šikovní lidé se u nás neztratí a není tu nouze o možnosti, které nakopnout tvou kariéru. Zkus něco nového! Proč ne teď a proč ne právě ty. Neváhej a pošli nám svůj životopis na:

prace@chytryhonza.cz


Společnost Chytrý Honza a.s​, se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, PSČ 140 00, IČO: 29048770, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978 (dále jen “​my​”) bude zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení vaší vhodnosti za účelem realizace výběrového řízení a prověřování kandidátů.

Pokud si přejete být v budoucnu oslovení naší společností, které v případě souhlasu můžeme předat Vámi poskytnuté údaje, prosíme o vyjádření Vašeho souhlasu s jejich zpracováním a předáním za účelem nabídky jiné relevantní pracovní pozice. Tento souhlas prosím zašlete na prace@chytryhonza.cz formou e-mailu, který bude obsahovat následující: „Souhlasím se zařazením do evidence uchazečů a předáním osobních údajů společnosti Chytrý Honza a.s., za účelem nabídky pracovní pozice“.

Bližší informace k souhlasu ve smyslu výše uvedeného a ke zpracování osobních údajů (informační memorandum) za těmito účely naleznete zde.

Související články

19. 3. 2019

Máte je ve svém daňovém přiznání?

Hledáte možnosti, jak si snížit daňový základ a ušetřit na daních alespoň pár korun? Kromě dětí nebo studia se vyplatí i finanční produkty. Které to jsou?