• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Honza přináší mobilní srovnání cestovního pojištění

9. 1. 2012

Každý to jistě zná. Konečně už odjíždíte na dovolenou a na poslední chvíli si vzpomenete, že jste si kromě baterek do foťáku zapomněli i zařídít pojistku. A odjet do ciziny bez cestovního pojištění může být drahý špás. Přesto není nic jednoduššího, než vytáhnout z kapsy svůj chytrý telefon a objednat si pojišťení už na cestě. Pro všechny zapomnětlivé totiž Honza připravil mobilní verzi cestovního pojištění.

Na adrese ChytryHonza.cz nyní najdete srovnání cestovního pojištění optimalizované pro použití v mobilních telefonech, které využívá možností moderních telefonů a poskytuje jednoduchou a hlavně rychlou možnost, jak si pojištění nejen vybrat, ale i sjednat. Všechna pojištění, která mobilní verze nabízí, lze totiž zaplatit kreditní kartou přímo z mobilního telefonu a nechat si poslat veškeré důležité dokumenty na email. Ke sjednání pojištění vám tak stačí pouze mobilní telefon a připojení k internetu.

Pro majitelé telefonů a chytrých zařízení s operačním systémem iOs od Apple je mobilní Honzova Pojistka uzpůsobena tak, aby ji šlo používat jako běžnou aplikaci.

V souvislosti s článkem by vás mohlo zajímat

Srovnání nabídek cestovního pojištění
Honzovo cestovní pojištění v mobilu má prvních 1000 zákazníků!

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →