• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Určitě nepřehlédněte! To nejdůležitější z finančních novinek.

28. 2. 2012

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Dnes jsme pro vás připravili spíše Hypotékový speciál, kde se dozvíte mnoho užitečných a zajímavých informací a na závěr se dozvíte, že je opravdu důležité číst si pojistné podmínky zvláště u produktů jako je životní pojištění.

V mrazivém počasí zamrzly i úrokové sazby hypoték.

Průměrné úrokové sazby u hypotečních úvěrů se v lednu příliš nezměnily. Souhrnný ukazatel Fincentrum Hypoindex nepatrně stoupl z 3,56 procenta na 3,59 procenta. Klienti uzavřeli v lednu skoro o dva tisíce méně hypotečních úvěrů než na konci loňského roku.

Chytrý Honza: Kdo váhá se žádostí o hypotéku, tak je nejvyšší čas! Určitě vám pomůže náš portál, kde si zadáte pouze anonymní poptávku a následně vám na ní budou chodit různé nabídky a je jen na vás, kterou si vyberete >>> Hypotéky

Díky změně financování hypotéky můžete ušetřit desítky tisíc korun.

Většina majitelů hypoték si nechává jednání s bankou o úrokových sazbách na poslední chvíli. Nebo automaticky přistoupí na nabídku banky, od níž má hypotéku, aniž by ji blíže prozkoumala. Lidé se tak zbytečně připravují o peníze.

Chytrý Honza: Tuto informaci určitě ocení každý, kdo o hypotéce přemýšlí. Pokud se chcete dozvědět mnohem více užitečných a zajímavých informací z financí tak doporučujeme sledovat náš blog, kde vám nestále přinášíme nové zprávy ze světa financí. >>> Blog chytrého honzy

Cena pojištění: kde končí pojištění a začíná loterie
Pojišťovny mají jako všechny firmy především jeden cíl: vydělávat vlastníkům, akcionářům peníze. Nejraději by tedy nabízely co nejdražší pojištění, ze kterého by pokud možno nemusely nikdy vyplácet plnění.
Chytrý Honza: Životní pojištění je velice citlivý produkt, který je třeba pečlivě zvážit a promyslet. Proto doporučujeme životní pojištění sjednat přímo se specialistou, který vám připraví pojistku ušitou přímo na míru. >>> Životní pojištění

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →