• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Vyberte si svou HYPOTÉKU na míru
Orientační návrh hypotečního úvěru
Komerční banka

Hypotéka Komerční banky

100 %
(3×)

Úroková sazba od 2.99 %

Podmínky úrokové sazby:

  • Běžný účet
  • Majetkové pojištění
  • Životní pojištění
  • Domicilace příjmů na běžný účet
Spočítat
 

Aktuální akce

AKCE

Hypotéka BEZ POPLATKU ( 2.900,–) u obchodů, zaslaných do banky prostřednictvím on-line hypoteční kalkulačky (Hypoteční úvěr, Hypotéka 2 v 1, Americká hypotéka a kombinace Předhypoteční a Hypoteční úvěr) akce platí do 31. 12. 2018.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o nezávaznou nabídku, která má informativní charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Zobrazené kalkulace, údaje o výši splátky a úrokových sazbách jsou pouze orientační a mohou být v jednotlivých případech rozdílné v závislosti na posouzení konkrétní finanční institucí.

Novinky

Posledních 15 měsíců na výhodnou koupi nemovitosti

Posledních 15 měsíců na výhodnou koupi nemovitosti

I přes rekordní výši průměrných mezd a pokračující růst cen nemovitostí zůstávají sazby hypoték v Česku na přijatelné úrovni. To se ale brzy změní, jelikož Evropská centrální banka hodlá… více

Nejvyšší čas si půjčit! Centrální banka navyšuje úrokové sazby

Nejvyšší čas si půjčit! Centrální banka navyšuje úrokové sazby

Česká národní banka na konci roku už podruhé zvýšila základní úrokové sazby. Super výhodné podmínky na úvěrovém trhu a s nimi i levné půjčky tak brzy pominou. Komerční banky reagují se… více

Chcete poradit s hypotékou? Spojte se s námi:

INFOLINKA
775 785 248
Užívaním služeb chytryhonza.cz souhlasíte s Obchodními podmínkami. Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních udajů.