• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Vyberte si svou HYPOTÉKU na míru
Orientační návrh hypotečního úvěru
Komerční banka

Hypotéka Komerční banky

83 %
(994×)
(68×)
(269×)
(145×)
(245×)

Úroková sazba od 3.19 %

Podmínky úrokové sazby:

  • Běžný účet
  • Majetkové pojištění
  • Životní pojištění
  • Domicilace příjmů na běžný účet
Spočítat
 

Aktuální akce

AKCE

Hypotéka BEZ POPLATKU ( 2.900,–) u obchodů, zaslaných do banky prostřednictvím on-line hypoteční kalkulačky (Hypoteční úvěr, Hypotéka 2 v 1, Americká hypotéka a kombinace Předhypoteční a Hypoteční úvěr) akce platí do 31. 12. 2018.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o nezávaznou nabídku, která má informativní charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Zobrazené kalkulace, údaje o výši splátky a úrokových sazbách jsou pouze orientační a mohou být v jednotlivých případech rozdílné v závislosti na posouzení konkrétní finanční institucí.

Novinky

Mění digitalizace finanční poradenství?

Mění digitalizace finanční poradenství?

A pokud ano, tak jak? Na tyto a řadu dalších otázek hledala odpověď podzimní odborná konference FINfest 2018 s podtitulem Poradce vs. klient. K debatě přijali pozvání experti na daný trh… více

Hypoteční seznamka

Hypoteční seznamka

Přemýšlíte o vlastním bydlení nebo o výhodné investici do nemovitosti? Hypotéka bude dost možná tou správnou volbou. Cestu k ní teď s vámi projde náš hypoteční specialista Daniel Horňák.… více

Chcete poradit s hypotékou? Spojte se s námi:

INFOLINKA
775 785 248
Užívaním služeb chytryhonza.cz souhlasíte s Obchodními podmínkami. Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních udajů.