• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Vyberte si svou HYPOTÉKU na míru
Orientační návrh hypotečního úvěru
Raiffeisenbank

Hypotéka Raiffeisenbank

100 %
(1×)

Úroková sazba od 3.09 %

Podmínky úrokové sazby:

  • Běžný účet
  • Majetkové pojištění
Spočítat
 

Aktuální akce

AKCE

LETNÍ HYPODNY – BONUS 5.000,– Kč – 9.7. – 30.9.2018!
Bonus:5 000 Kč za podpis smlouvy
Podmínky: podání kompletní žádosti do 7. 9. 2018, podpis smlouvy nejpozději do 30.9.2018! (POZOR: Toto datum je opravdu konečné, zejména pro klienty nesplňující podmínky nových doporučení ČNB!)
Min. 3letá fixace, minimální výše hypotéky 2 000 000 Kč (stále poskytujeme za velmi zajímavé úrokové sazby až do 90% LTV!), neplatí pro sazby typu float. Tentokrát platí i pro Variabilní hypotéky, které jsme od 4. 6. 2018 plošně zlevnili o 0,6%.
Neplatí pro produkt Doplňkový Univerzál a pro refinancování vlastních úvěrů Raiffeisenban­k a.s.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o nezávaznou nabídku, která má informativní charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Zobrazené kalkulace, údaje o výši splátky a úrokových sazbách jsou pouze orientační a mohou být v jednotlivých případech rozdílné v závislosti na posouzení konkrétní finanční institucí.

Novinky

Posledních 15 měsíců na výhodnou koupi nemovitosti

Posledních 15 měsíců na výhodnou koupi nemovitosti

I přes rekordní výši průměrných mezd a pokračující růst cen nemovitostí zůstávají sazby hypoték v Česku na přijatelné úrovni. To se ale brzy změní, jelikož Evropská centrální banka hodlá… více

Nejvyšší čas si půjčit! Centrální banka navyšuje úrokové sazby

Nejvyšší čas si půjčit! Centrální banka navyšuje úrokové sazby

Česká národní banka na konci roku už podruhé zvýšila základní úrokové sazby. Super výhodné podmínky na úvěrovém trhu a s nimi i levné půjčky tak brzy pominou. Komerční banky reagují se… více

Chcete poradit s hypotékou? Spojte se s námi:

INFOLINKA
775 785 248
Užívaním služeb chytryhonza.cz souhlasíte s Obchodními podmínkami. Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních udajů.