• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Jedete na hory? Pojistěte se a získejte 15% slevu v outdoorových obchodech!

21. 2. 2013

Česká pojišťovna nově nabízí cestovní pojištění „Lyže a snowboard“, které, jak už název napovídá, využijete zejména při zimních radovánkách v zahraničí. Ucelený balíček obsahuje nejen pojištění léčebných výloh, ale i zavazadel a odpovědnosti. Nezaskočí vás tedy například ani situace, kdy po vás vámi sražený lyžař bude žádat odškodné – tyto případy jsou stále častější a nelze je podceňovat.

Dalšími výhodami balíčku „Lyže a snowboard“ je rodinná 50% sleva pro děti do 18 let, přičemž děti do 6 let mají pojištění zcela zdarma. Cestovní pojištění „Lyže a snowboard“ vám zároveň zajistí 15% slevu na zboží v outdoorových obchodech. Víc na http://supermarket.chytryhonza.cz/cestovni-pojisteni, kde nám můžete zanechat své tel. číslo, a my se vám ozveme s momentálně nejlepšími nabídkami cestovního pojištění na trhu. Jestli některou využijete, je samozřejmě jen na vás.

V souvislosti s článkem by vás mohlo zajímat

Srovnání nabídek cestovního pojištění
Plánujete dovolenou? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Související články

14. 2. 2019

Sleva na životní pojištění: jak ušetřit na daních?

S životním pojištěním nejen, že v krizové situaci zajistíte rodinu, ale taky zaplatíte méně na daních 🤑 Přijďte s námi na to, jak ušetřit co nejvíc.