• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Kupujete nemovitost? Nechte si ji zkontrolovat ohledně závad!

12. 4. 2013

Chytrý Honza pro své zákazníky chystá novou službu, kterou ocení všichni, kdo mají v plánu nákup nemovitosti. Ať už kupujete nový byt/dům, či se naopak jedná o starší stavbu, neměli byste podcenit pečlivé zkontrolování jeho stavu ohledně možných závad či nedodělků.

Za několik málo tisíc tak budete mít dokonalý přehled o tom, zda je nemovitost v pořádku, či zda byste naopak měli požadovat odstranění závad (u nové nemovitosti), případně slevu z prodejní ceny (většinou v případě starší nemovitosti). Vzhledem k tomu, že koupě domu či bytu je jednou z nejdražších investic, kterou lidé během svého života realizují, vyplatí se nenechat nic náhodě. Vyhnete se tak nejen nepříjemnému překvapení, ale také velmi drahým opravám na vlastní náklady v pozdější době.

Expertízu o stavu nemovitosti obdržíte v písemné podobě včetně fotografické dokumentace případných závad. Kromě toho vám bude v ceně poskytnuta konzultace ohledně správného postupu při přebírání nemovitosti, kdy se dovíte o všem, na co máte jako kupující nárok. Součástí služby je rovněž poučení o způsobu a možném časovém průběhu odstranění závad ze strany prodávajícího a případné dojednání termínů. Již brzy se budete moci s žádostí o posouzení stavu kupované nemovitosti na Chytrého Honzu obrátit. Budeme vás včas informovat, kdy přesně službu spoustíme.

V souvislosti s článkem by vás mohlo zajímat

Srovnání nabídek investic
Do čeho radí investovat hlavní ekonom Saxo Bank?

Související články