• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Letní soutěž: vyhraj GoPro a další super ceny

20. 7. 2017

Dovolená – to jsou především parádní zážitky, souhlasíte? Některé z nich je fajn mít zaznamenány na kameře a připomínat si zajímavé situace a příběhy. U těch méně povedených zážitků se zase vyplatí mít pro jistotu cestovní pojištění. Obojí můžete vyhrát v naší letní cestovatelské soutěži.

go_pro_soutěž_BPStejně jako pečlivě vybíráte, kam pojedete na dovolenou, je rozumné porovnat si i nabídky od jednotlivých pojišťovem. Na Chytrém Honzovi si online srovnáte 16 nabídek od 9 pojišťoven.

Jak vyhrát GoPro a další ceny?

Na našem Facebooku okomentujte soutěžní příspěvek svým bláznivým zážitkem či fotografií ze své předchozí dovolené. Zajímají nás vaše příhody i momentky, které udělaly z dovolené nezapomenutelný zážitek. Vyhrávají první tři, kteří do pátku 4. srpna 2017 nasbírají u svého komentáře nejvíce lajků. Tip: Je fajn nasdílet soutěž mezi své přátele, aby vám pomohli k lepší výsledkům.

CENY:

    1. místo: kamera GoPro Hero Session (CDHS-102-EU) v ceně 4990,-
    2. místo: celoroční cestovní pojištění Gold od společnosti Direct v ceně 4173,-
    3. místo: cestovní pojištění AXA Excelent pro 2 osoby na týden v ceně 624,-

Vítěze vyhlásíme v sobotu 5. srpna 2017. Kompletní soutěžní podmínky si přečtěte zde.

EDIT:

Vyjádření k původní soutěži a jejímu průběhu

Moc děkujeme všem férovým soutěžícím, kteří se zapojili do naší prázdninové cestovatelské soutěže. Vzhledem k tomu, že je na první pohled zřejmé, že došlo k nekalé manipulaci s hlasováním, jsme nuceni soutěž zrušit a vyhlásit znovu. Manipulace spočívala ve velkém množství hlasů ze zahraničí u několika soutěžících, což v rámci regionu, ve kterém soutěžíme a celkovém nastavení soutěže působilo velmi nevěrohodně.

Z důvodu manipulace nejsme schopni regulérně a férově vyhlásit vítěze, proto jsme se rozhodli výhru v souladu se soutěžními podmínkami neposkytnout a soutěž vyhlásit ještě jednou s upravenými podmínkami. Nový soutěžní příspěvek zveřejníme v pátek 11. srpna na našem Facebooku. Budeme rádi za všechny poctivé soutěžní příspěvky. Vítěze tentokrát vybere odborná porota. Děkujeme za pochopení.

Nové soutěžní podmínky najdete ZDE.

Vážení soutěžící, v průběhu vyhodnocení soutěže bylo po identifikaci výherců zjištěno, že výherce hlavní ceny je osoba, která nebyla oprávněna se soutěže zúčastnit. Z tohoto důvodu byla tato osoba ze seznamu výherců vyřazena a listina výherců se posouvá tak, že výherci na následujících místech se posouvají o jedno místo výše. Za pochopení děkujeme a omlouváme se za spojené komplikace.

Vítězové soutěže:

  1. místo: Olga Kolková
  2. místo: Eliška Somrová
  3. místo: Martin Kočí

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →