• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Nebankovní půjčky poslouží jako rychlá finanční injekce

18. 6. 2018

Nebankovní půjčkou uhradíte nákup pračky i platbu složenek. Bezúčelový charakter takového úvěru znamená nižší nároky na administrativu, také ale vyšší úroky.

nebankovní půjčka

S výběrem nebankovní úůjčky může pomoci například i nezávislý online srovnávač.

Vysoké procento schválených žádostí

V případě žádosti o nebankovní půjčku je třeba doložit jen minimum osobních údajů, většinou postačí občanský průkaz. Protože nároky poskytovatelů na klientelu jsou obvykle hodně nízko, schválení se dočkají i penzisté nebo osoby s relativně nízkými příjmy. Cílovou skupinou takových půjček jsou zejména ti, kteří potřebují okamžitou finanční injekci nebo jim banka neschválila půjčku. Použití peněz může být velmi rozmanité.

Půjčka “na cokoliv”

Zaměstnavatel se zpozdil s výplatou, ale složenky nepočkají. Totéž platí o nákupu potravin pro rodinu a dalších běžných vydáních. Nebo se vám rozbije pračka, a vy nemáte finanční rezervu na nákup nové. S tím vším může půjčka pomoci. V drtivé většině případů je bezúčelová, pro takzvaný mikroúvěr to pak platí vždycky. Znamená to, že není třeba dokládat důvod půjčení peněz.

Vyřízení na počkání

Klient do žádosti vyplňuje většinou jen základní kontaktní údaje a dokládá trvalý příjem. To zabere pár minut. Peníze pak odejdou na účet žadatele nejpozději do druhého dne od schválení. Určitou daní za jednoduchost a rychlost vyřízení jsou ve srovnání s bankovními půjčkami vyšší úrokové sazby.

Důležité je proto nabídky těchto nebankovních domů pečlivě zvážit, pomoci může například i nezávislý online srovnávač.

Související články

21. 3. 2019

Hypotéka pro OSVČ: jak u banky s žádostí uspět?

Jste živnostník a žádost o hypotéku zatím neklapla? U nás se dozvíte, jak si zvýšit bonitu plus u které banky máte jako OSVČ největší šanci uspět.