• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Obsazujeme zbrusu novou pozici: Provizní analytik

20. 12. 2017

Do našeho Sales Support týmu hledáme nového kolegu – provizního analytika. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou online objednat a koupit. Chytrý Honza patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro Tebe? Že budeš o krok před konkurencí a budeš se podílet na budoucnosti finančního byznysu.

Hledáme do našeho Sales Support týmu nového kolegu na pozici Provizního Analytika. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

provizni-analytik-junior

O CO JDE?

Ve finanční oblasti se generuje velké množství dat okolo provizí, které chceme lépe analyzovat a následně s nimi pracovat pro větší komfort a spokojenost našich poradců a produktových dodavatelů (banky, pojišťovny).

JAK TO BUDE V PRAXI VYPADAT?

  • Analýza stávajícího stavu – zmapování procesů, jejich vyhodnocení, návrhy na změny, realizace.
  • Reporting, statistiky.
  • Provize v hlavní roli – řešení dotazů z obchodní sítě a případné reklamace, nastavení provizí a kariérních řádů.
  • Zpracování provizních a produkčních dat a jejich kontrola – práce v Excelu a interním systému.

Jde o nově vytvořenou pozici a máš velký prostor vše nastavit, automatizovat a snížit tak veškerou operativu s tím spojenou. Tady doslova platí „Jaké si to uděláš, takové to máš“.

ČÍM NÁS MŮŽEŠ OSLNIT?

Rozhodně svými zkušenostmi na obdobné pozici, protože předešlé zkušenosti se ti v této roli budou víc než hodit. Logické a analytické myšlení + základy v Excelu (napovíme, že třeba vzorečky COUNTIF a SVYHLEDAT/VLOOKUP musíš znát). Vzhledem k tomu, že se jedná o práci s daty, očekáváme alespoň základní technickou zdatnost. Zbytek tě rádi naučíme!

“Jsme malý tým, ve kterém si ceníme přátelského přístupu a otevřenosti. Rádi zkoušíme nové cesty a žádný problém není tak velký, abychom ho společně nedokázali vyřešit,“ říká k pozici Kateřina Pekárková, Head of Sales Support Chytrý Honza.

Shrnuto: Nepotřebujeme vysokou školu, ani 10 let praxe, jen chuť jít do toho naplno! Oslníš nás selským rozumem, iniciativou a vášní k práci s čísly.

CO TI CHYTRÝ HONZA NABÍDNE?

Práci na plný úvazek s nástupem ideálně ihned. Ke své práci dostaneš notebook a plat, na kterém se spolu dohodneme. Dáme ti možnost nakopnout svou kariéru + tým, kde se na všem dohodneme – nejsme korporát! Moderní, start-upově laděné kanceláře na Kavčích horách, kam můžeš chodit se psem i bez psa.

Můžete dělat provizního analytika v bance. A nebo můžete být provizním analytikem v Chytrém Honzovi a stát se součástí revoluce ve světe financí.

Zní to dobře, ne? Zkus něco nového! Proč ne teď a proč ne právě Ty?

Životopis pošli na: katerina.pekarkova@chytryhonza.cz.

Těšíme se na Tebe!

Místo výkonu práce: Chytrý Honza a.s., Office park budova B, Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4

Související články