• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Osobní finance v tisku: co přineslo posledních 7 dní

5. 10. 2011

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

V tomto příspěvku jsme pro vás našli pravdu o reformě penzí, nebo se dočtete, jak je na tom jeden z nejvýhodnějších finančních produktů a na konec jsme pro vás našli přehled o veškerých nízkonákladových bank na českém trhu.

Lidové noviny: Pravda o reformě penzí. Vstoupit, či nevstoupit?

Tak zní otázka, před kterou bude brzy postaven každý pracující Čech. V „Kalouskových“ penzijních fondech bude od roku 2013 možné spořit na důchod. Marketing, který své reformě udělala vláda, zaslouží doplnění o okolnosti, které nebyly příliš slyšet. (více)

Chytrý Honza: To je vskutku hamletovská otázka. Než si na ni odpovíte, můžete mezitím najít současné nabídky spoření na penzi z celého trhu zde >>> Důchodové spoření

Ekonom: Stavební spoření je i po změnách jeden z nejvýhodnějších finančních produktů

Reforma šitá horkou jehlou? Otázku, kam kráčí stavební spoření, si vzhledem k chystaným změnám v oblíbeném bankovním produktu klade stát, spořitelny i jejich klienti. (více)

Chytrý Honza: Ano, stavební spoření doopravdy je stále velmi výhodné. Srovnat nabídky jednotlivých bank si můžete velmi snadno zde >>> Stavební spoření

FinExpert: Air, Era, Equa, Fio, mBank, Zuno. Kterou si vybrat?

Tento rok se bankovní trh totiž rozšíří hned o tři nováčky. Zuno otevřelo v červenci, Equa představila novou nabídku v září, Air Bank zahájí 1. listopadu, nabídka je však již známá. (více)

Chytrý Honza: Ušetřete si čas i nervy a jednoduše si najděte nejlepší bankovní účet přímo online zde >>> Běžné účty

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →