• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Osobní finance v tisku: co přineslo posledních 7 dní

29. 11. 2011

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Dnes se například dozvíte jak vyzrát nad stavebním spořením, nebo zjistíte, které 3 bankovní účty jsou nejlépe hodnocené a na závěr jsme pro vás našli zajímavost ze světa financí, která stojí za přečtení.

iDNES.cz: Šest rad jak zkrotit stavební spoření a neprodělat

Stavební spoření láká klienty na svou jednoduchost. Ale některé situace jim mohou zamotat hlavu, třeba takové, kdy je stavební spoření sjednáno pro dítě nebo je na jméno matky či babičky. Přinášíme řešení šesti nejčastějších problémů. (více)

iDNES.cz: Na nízkonákladové účty, které šetří peníze, začínají lidé slyšet

Platit poplatky v bance není moderní a stále víc lidí začíná sahat po nízkonákladových bankovních účtech. Tři levné bankovní účty se díky tomu staly i vítězem letošního desátého ročníku ankety Banka roku. (více)

FinExpert.cz: Přes 600 tisíc řidičů jezdí bez povinného ručení

Pokud byste jezdili bez povinného ručení a způsobili nehodu, zaplatíte za škody ze svého třeba i milionové částky. Ani tento fakt však stále nepřesvědčil pěknou řádku řidičů. Po tuzemských silnicích tak jezdí přes 600 tisíc motoristů bez povinného ručení. (více)

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →