• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Osobní finance v tisku: co přineslo posledních 7 dní

16. 12. 2011

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Určitě vás bude zajímat jak nenaletět podezřelým půjčkám, které vás připraví o vše nebo proč jsou dnešní hypotéky levnější a levnější a poslední článek se týká všech , kteří nechtějí přijít o svůj majetek.

Byznys.lidovky.cz: Finanční predátoři si už brousí zuby. Jste ohroženi i vy?

Půjčit si peníze? Jak snadné! Připraveny pomoci jsou banky i nebankovní instituce. Ale také různé společnosti pohybující se na hraně zákona i evidentní podvodníci. Na chvíli, kdy se dlužná suma stane příliš velkou, se těší právníci, exekutoři a oddlužovací agentury. (více)

Chytrý Honza: Protože si potřebuje půjčit občas každý, přinášíme vám tento článek, který vás naučí na co si dávat pozor a jak nenaletět podvodníkům, kteří vás chtějí obrat o vše. Pokud chcete půjčku bez obav, neváhejte využít náš srovnávač jak bankovních tak i nebankovních půjček. >>> Bankovní půjčky / Nebankovní půjčky

Finexpert.e15.cz: Úroky u hypoték se blíží k rekordnímu dnu!

Konkurenční boj stlačuje úrokové sazby, které jsou nejnižší za posledních šest let. Jejich hodnota se blíží k rekordu z července roku 2005. Jde o jednoduché počty. Kdo si počkal a vzal si hypotéku později, vydělal na tom. Úrokové sazby u hypoték padají už pátým měsícem v řadě.

Chytrý Honza: Pokud plánujete hypotéku a vyčkáváte na nejvhodnější dobu, tak určitě svítá na lepší časy. Hypotéky jsou každým dnem levnější a levnější. Zkuste si schválně zadat nezávaznou poptávku po hypotéce na našich stránkách a uvidíte sami, jaké nabídky vám budou přicházet. >>> Hypotéky

Finexpert.e15.cz: Na kolik vyjde zabezpečení bytu před zloději?

Zjišťovali jsme, jak se pohybují ceny za zabezpečovací služby. V porovnání se škodami, které zloději napáchali, je investice do tohoto druhu hlídání vaší nemovitosti dobrou volbou.

Chytrýhonza: Nechceme podceňovat bezpečnostní zařízení, ale zloději jsou čim dál tím víc vynalézavější a i modernější bezpečnostní opatření se dá obejít. Proto stojí za zmínku, že si na našich stránkách můžete pojistit veškerý majetek proti krádeži. >>> Pojištění majetku

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →