• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Osobní finance v tisku: co přineslo posledních 7 dní

31. 1. 2012

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Prvním článkem jenom potvrzujeme, že změna dodavatele energií může být velice výhodná! Druhý článek je správným příkladem toho, že konsolidace úvěrů může opravdu pomoct a jako poslední článek vyvolá úsměv na tváři učitě každému.

FinExpert.cz: Zemní plyn: Změňte dodavatele, ušetřit můžete až čtvrtinu nákladů.

Topíte doma plynem nebo jej využíváte pouze pro ohřev vody či vaření? Tak jako tak vás jistě zajímá, zda byste nemohli ušetřit. A teď nemáme na mysli úsporné využívání plynu, ale možnost změnit dodavatele. (více)

Chytrý honza: Zaujal vás tento článek? A co takhle mít k dispozici kompletní srovnání veškerých tuzemský dodavatelů seřazených podle toho, u kterého ušetříte nejvíce? >>> Honzova energie

IHNED.cz: Měl dobrou práci. Kvůli úvěru ale malém přišel o dům i o auto.

V jeho garáži parkovalo několik aut, mohl se pochlubit dobře zaplacenou prací. Během recese ale přišel nejprve o část prémií a později základního platu a najednou měl potíže se splácením jednoho úvěru. Už kritickou situaci pomohlo vyřešit sloučení úvěrů. (více)

Chytrý Honza: V životě se může stát cokoliv a na to jsou i připravené některé finanční produkty, které vám opravdu pomohou. Zkuste konsolidace úvěrů. >>> Konsolidace úvěrů

Lidovky.cz: Sekal jsem trávu, přišel jsem o prsty…. Sněžilo, zjistila pojišťovna.

Jako každý rok loni čelily pojišťovny více či méně sofistikovaným pokusům o podvod, některé snahy neoprávněně se na nich přiživit spíše vyvolají úsměv na rtech. Třeba příběh, kdy se muž pokusil dodatečně zpeněžit dva useklé prsty. (více)

Chytrý Honza: U nás žádné podvodníky nehledejte! Chytrý Honza vám nabídne až 17 kategorií finančních produktů seřazených dle nejdůležitějších kritérií. To vám potvrdí více než 50 tis. spokojených zákazníků. >>> Chytrý honza

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →