• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Posilujeme oddělení investic

14. 1. 2019

Hledáme do našeho investičního týmu novou kolegyni, nebo kolegu na pozici Specialista investičních produktů. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

burza

Baví vás investice? V ChytryHonza.cz dostanete široký prostor pro seberealizaci.

Náš ChytryHonza.cz umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou přes ChytryHonza.cz objednat a koupit.

O CO JDE?

Ve světě investic je dobré sledovat finanční výsledky společností, výnosnosti investičních fondů, nebo třeba hledat spojitosti na finančních trzích a vědět…

Zároveň je potřeba zjednodušovat procesy pro optimalizaci klientských portfolií a uzavírat smlouvy za účelem zvýšení spokojenosti našich klientů a kvality našich služeb.

CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM?

  • Optimalizace nabídky investičních produktů.
  • Rozvoj investičního poradenství.
  • Práce s naším robo-poradenským softwarem.
  • Podílení se na vývoji vzdělávacího systému pro poradenskou síť.
  • Rozvoj vztahů s produktovými partnery.

ČÍM NÁS MŮŽETE OSLNIT?

  • Efektivní komunikací.
  • Zkušenostmi s finančními produkty.
  • Práci s daty.
  • Analytickým myšlením.

CO VÁM CHYTRYHONZA.CZ NABÍDNE?

Práci na plný úvazek s nástupem ideálně ihned. Dáme vám možnost nakopnout svou kariéru inovativním směrem + tým, kde se na všem dohodneme – nejsme korporát! Moderní, startupově laděné kanceláře na Kavčích horách, kde můžeš chodit se psem i bez psa.

Můžete dělat v bance, proč ne. A nebo můžete být v Chytrém Honzovi a stát se součástí revoluce ve světe financí.

Zní to dobře ne? Zkuste něco nového! Proč ne teď a proč ne právě vy.

Svůj živitopis nám zašlete na: prace@chytryhonza.cz.

Tým ChytryHonza.cz


Společnost Chytrý Honza a.s​, se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, PSČ 140 00, IČO: 29048770, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978 (dále jen “​my​”) bude zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení vaší vhodnosti za účelem realizace výběrového řízení a prověřování kandidátů.

Pokud si přejete být v budoucnu oslovení naší společností, které v případě souhlasu můžeme předat Vámi poskytnuté údaje, prosíme o vyjádření Vašeho souhlasu s jejich zpracováním a předáním za účelem nabídky jiné relevantní pracovní pozice. Tento souhlas prosím zašlete na prace@chytryhonza.cz formou e-mailu, který bude obsahovat následující: „Souhlasím se zařazením do evidence uchazečů a předáním osobních údajů společnosti Chytrý Honza a.s., za účelem nabídky pracovní pozice“.

Bližší informace k souhlasu ve smyslu výše uvedeného a ke zpracování osobních údajů (informační memorandum) za těmito účely naleznete zde.

Související články