• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Určitě nepřehlédněte! To nejdůležitější z finančních novinek.

21. 2. 2012

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Dnešní příspěvky jsou vskutku „libové“ a doporučujeme je všem bez výjimky. Dozvíte se třeba kam se obrátit, když se k vám pojišťovna obrátí zády a nechá vás doplácet nesmyslné částky. Nebo se dozvíte jaké nové nástrahy na vás připravili „Úvěroví žraloci“ a jako poslední příspěvek vám poradí, který způsob vytápění je nejlevnější.

Co dělat, když pojišťovny neuhradí celou škodu z nezaviněné nehody?

Poslední dobou se množí stížnosti na to, že pojišťovny neproplácejí plnou škodu z povinného ručení. U starších aut totiž odečítají procenta na amortizaci a poškozený pak musí doplácet část škody ze svého. (více)

Chytrý Honza: Jak už článek sám napovídá, vše záleží na pojišťovně ,a proto je třeba tuto volbu pečlivě promyslet. Pro snazší porovnání jsme pro vás připravili přehled pojišťoven poskytující povinné ručení. >>> Povinné ručení

Úvěroví žraloci vymysleli nové nástrahy, jak obrat lidi o peníze.

Se splácením úvěrů se potýkají už i lidé, kteří si to donedávna neuměli ani představit. Jedním z důvodů je, že neférové úvěrové firmy vymýšlejí nové finty, na které se jim daří nachytat i jinak obezřetné muže a ženy. (více)

Chztrý Honza: Sjednání úvěru je velice citlivá věc, neboť se s vámi splátky mohou táhnou i několik let. Doporučujeme si sjednávat úvěry pouze u prověřených institucí jako máme například v našem srovnání. >>> Půjčky

FinExpert.cz

Který způsob vytápění je nejlevnější?

V našich klimatických podmínkách musí každá domácnost zvažovat, jakým způsobem si bude zajišťovat teplo. Téměř každý z nás přemýšlí nad tím, jaký zdroj vytápění by pro nás byl nejvhodnější. (více)

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →