• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Právní služby jsou dnes dostupné i pro vás

8. 10. 2014

Doufáte u každé smlouvy, že svým podpisem nedáváte druhé straně šanci vás převézt? Porušuje někdo vaše práva, ale vám se nechce se složitě bránit soudní cestou a platit horentní sumy za advokáta? Rodinný právník ochrání vaše práva, majetek, ale také zkontroluje smlouvu či vás zastoupí ve sporu.

Máte pocit, že neznáte svá práva, nebo nevíte, zda se jich dokážete dovolat? Každému by se občas hodil právník, ale kde najít kvalitního, a přitom se nebát ohromné částky, kterou budete muset za jeho služby zaplatit?

Rodinný právník je nové a pohodlné řešení z oblasti pojištění právní ochrany, které zajišťuje komplexní právní poradenství dostupné široké veřejnosti. Za garantovanou měsíční cenu zajistí preventivní právní ochranu pro vás i vaši rodinu a bez dalších příplatků také právní zastoupení a uhrazení právních nákladů.

Oblíbená služba v západní Evropě

V zemích západní Evropy má problematika rodinného práva dlouhodobou tradici. V Německu řeší právní ochranu 83 procent obyvatelstva a ve Francii je zájem o produkt u 42 procent obyvatel.

Unikátní rodinný produkt, který si v Evropě získal již mnoho příznivců, je nyní k dispozici i v Česku. Rodinného právníka a jeho služby jako jedna z prvních společností u nás nabízí AXA Assistance. Za celý rok za něj zaplatíte přibližně tolik, kolik byste běžnému advokátovi zaplatili za jednu hodinovou konzultaci.

Příklady využití

Znáte to, pořídíte si něco do domácnosti, ono se to porouchá a domoci se reklamace je téměř nemožné. Objednáte si řemeslníky, ale s výsledkem jejich práce ani trochu nejste spokojeni. Zaměstnavatel vám nevyplatil řádně mzdu nebo s vámi neplatně rozvázal pracovní poměr. A jít do konfliktu se vám nechce. Rodinný právník naštěstí umí řešit většinu sporů běžného života.

U podpisu smlouvy doufáte, že je správně napsána a že v ní nejsou skryta žádná rizika pro vás. Máte podepsat například kupní nebo nájemní smlouvu na byt, smlouvu o půjčce či pracovní smlouvu? Pošlete ji ke kontrole. Právníci za vás zkontrolují, zda je smlouva napsána správně, a upozorní vás na případná skrytá rizika, která ze smlouvy pro vás vyplývají. Případně vám pomůžou smlouvu upravit tak, aby vám nepřinášela zbytečná rizika.

Nástrojů na obranu svých práv máme hodně, ale často se zdráháme je využívat. A přiznejme si, že často kvůli tomu, protože nám to nedovoluje finanční situace. Rodinného právníka si ale dovolit můžete.

Související články