• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Předání cen výhercům soutěže „Nejlepší hypoteční poradce ČR 2011“

11. 6. 2012

Dne 31.5. 2012 se v pražské restauraci Ambiente konalo slavnostní předávání cen výhercům soutěže o poradce roku 2011. Tým Honzovy hypotéky tak měl konečně možnost potkat se s těmi nejlepšími, kteří na tržišti působí.

Tuto příležitost jsme se snažili využít k získání informací, týkajících se spokojenosti poradců s momentálním stavem na tržišti. Zajímalo nás, co podle poradců funguje a v čem by bylo možné naše služby ještě vylepšit. Potěšilo nás především zjištění, že naše služby na portále honzovahypoteka.cz velmi ulehčují poradcům jejich práci. To se projevuje hlavně v:

  1. 1. Rychlejším a levnějším oslovení velkého počtu potenciálních klientů na jednom místě
  2. 2. Jednodušším a efektivnějším získávání kontaktů na klienty
  3. 3. Nezávislosti na lokalitě a úspoře času

Pan Šibřina, výherce celé soutěže, se nám např. svěřil, že pro něho nikdy nebylo jednodušší projít téměř celým procesem vyřízení hypotéky bez toho, aby se s klientem viděl osobně víckrát než jednou. „Stačí tisícovka na cestu do Ostravy, podepsat smlouvu a stejně se to vyplatí“.

A proč byli naši poradci skutečně nejlepší?

Za rok 2011 bylo na tržišti zadáno přes 13 000 poptávek. Hypoteční specialisté potenciálním klientům zaslali více než 140 000 nabídek. Nejlepší poradci ovšem měli tvrdou konkurenci nejen v podobě 639 nově příchozích poradců, ale i v dalších, již delší dobu aktivních, hypotečních specialistech. Proto je obrovským úspěchem, že naši finalisté v objemu uzavřených obchodů průměrně dosahovali 10 – 15 x větší úspěšnosti než většina ostatních poradců na tržišti.

A to si zaslouží poklonu.

V roce 2012 naše poradce čeká další soutěž o obdobně zajímavé ceny. Termíny a podmínky nové soutěže budou včas upřesněny.

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →