• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Seznamte se s Chytrým Honzou, díl čtvrtý: vaše cesta z webu ke sjednanému finančnímu produktu

27. 2. 2015

Už jsme tu s vámi pěknou řádku let, přesto se pochopitelně najdou ti z vás, kteří služby Chytrého Honzy ještě nevyzkoušeli na vlastní kůži. Právě pro vás (ale samozřejmě i pro všechny ostatní, kdo se o fungování Chytrého Honzy zajímají) jsme připravili čtvrtý článek série Seznamte se s Chytrým Honzou.

Pojďme nahlédnout pod pokličku prvního českého e-shopu s financemi!

Víte, co se říká – jeden obrázek řekne víc než tisíc slov. Věříme, že tenhle je toho důkazem.

Jak funguje Chytrý Honza

Tady to všechno začíná! Neříkáme si “první český e-shop s financemi” jen tak pro nic za nic, na hlavní stránce Chytrého Honzy najdete rozcestník na všechny finanční produkty, které by vás (nejen) teoreticky mohly zajímat.

Ať už momentálně řešíte nový běžný účet, vyrážíte na dovolenou a netroufáte si vyrazit bez pojištění, hledáte nejvýhodnější povinné ručení na své nové auto nebo potřebujete sjednat jakýkoli jiný finanční produkt, stačí kliknout, vyplnit základní údaje a máte před sebou desítky nabídek všech předních finančních institucí.

Pak už záleží jen na tom, jaký konkrétní produkt chcete sjednat.

Jednodušší…

… sjednáte během pár minut online přímo na našem webu. Ne že bychom se chtěli vychloubat, ale jednodušší už to opravdu být nemůže! Což ostatně zjistíte sami v momentě, kdy budete chtít sjednat jeden z následujících produktů:

Složitější…

… sjednáte s pomocí svého vlastního chytrého “přítele na telefonu” (řečeno méně poeticky člověka, který vám přímo z naší kanceláře poradí a doporučí tu nejvýhodnější nabídku).

Budou-li vám informace, které dostanete po telefonu, stačit, přepojíme vás přímo na banku nebo pojišťovnu, jejíž produkt jste si vybrali. Budou o vás vědět – předáme jim veškeré informace, které potřebují, aby s vámi sjednání produktu dotáhli ke zdárnému konci.

Vypadá to snadně, že? To proto, že to snadné opravdu je.

A pokud budete potřebovat víc informací a jistotu, že to, co vybíráte, je opravdu to nejlepší, co můžete mít, sejdeme se s vámi osobně. Přesně proto jsme loni spojili síly s poradci ze sítě Bonnet.

Tedy u konce se čtvrtým dílem představení Chytrého Honzy. Už teď dumáme nad pátým! Zatím vám můžeme prozradit, že stejně jako se nedávno představil náš zakladatel a CEO Jiří Paták, dojde na dalšího důležitého člena Honzova týmu.

Zůstaňte s námi!

Související články