• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Registrace uživatele


Stisknutím tlačítka “Zobrazit výsledky” souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Chytrý Honza a.s., které najdete zde.

REGISTRUJTE SE na chytryhonza.cz a buďte vždy o KROK NAPŘED

CHYTRÁ ROZHODNUTÍ DĚLAJÍ ŽIVOT LEPŠÍM

Pomohli jsme více než 250 000 zákazníkům zorientovat se na trhu finančních produktů a služeb v ČR a vyřešit své potřeby rychle, levně a především chytře.

KOMPLEXNÍ A MODERNÍ ŘEŠENÍ OSOBNÍCH FINANCÍ

Srovnáme za vás všechny finanční produkty na českém trhu. Vše přehledně najednom místě. Osobní finance vyřešíte z pohodlí vašeho domova – ať už online, po telefonu či na osobní schůzce s cerrtifikovaným specialistou.

INFORMACE O NABÍDKÁCH, KTERÉ ŠETŘÍ TISÍCE

Celoročně informujeme o dění a vývoji na trhu i o těch nejzajímavějších nabídkách. Jen chytrým výběrem hypotéky ve správný čas lze ušetřit desetitisíce korun. Tisíce korun lze ušetřit změnou dodavatele plynu nebo refinancovaním půjček!

AKČNÍ NABÍDKY JEN PRO VÁS

Co chvíli přijde Chytrý Honza s akční nabídkou, které se nedá odolat. Často se jedná o neveřejné nabídky za exkluzivní ceny, o kterých se včas dozví jen registrovaní uživatelé.

DÁRKY PO CELÝ ROK

Jako první jsme přišli s Chytrými balíčky. Každý, kdo si přes Chytrého Honzu otevřel běžný účet, dostal k němu buď cestovní pojištění na 15 dní zdarma po celé Evropě, nebo povinné ručení až na jeden rok zdarma. A další nadílka se blíží!

BOJ ZA FINANČNÍ GRAMOTNOST

Chytrý Honza se rozhodl zasvětit celý svůj život vzdělávání v oblasti osobních financí. Porozumění financím umožňuje s nimi správně zacházet v různých životních situacích. Proto pravidelně čtěte Honzovy noviny.

Užívaním služeb chytryhonza.cz souhlasíte s Obchodními podmínkami. Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních udajů.