• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Společnost Chytrý Honza koupila síť finančních poradců Bonnet.cz a plánuje překročit obrat 1 mld.

20. 3. 2014

Online finanční portál Chytrý Honza patřící do skupiny Rockaway se rozrostl o finanční poradce. Akvizici společnosti Bonnet oznámil v těchto dnech. Dosavadní čistě internetový model tak Chytrý Honza rozšířil o finanční poradce a chystá se atakovat miliardový roční obrat.

Cílem akvizice je vytvořit moderní a z pohledu nákladů efektivní model distribuce finančních produktů. „Koupě Bonnetu je z našeho pohledu dalším krokem k modernizaci finančních služeb v Česku. Naše internetové řešení tím rozšiřujeme o služby finančních poradců a nabídneme zákazníkům skutečně osobní přístup,“ vysvětluje Jiří Paták, spoluzakladatel Chytrého Honzy a výkonný ředitel nově vzniklé finanční skupiny. Do 5 let si skupina klade za cíl navýšit tržby ze současných 300 mil. Kč na 1 mld. Kč. Za společností Chytrý Honza stojí skupina Rockaway podnikatele Jakuba Havrlanta.

Spojením Chytrého Honzy a Bonnetu vzniká subjekt, který svou obchodní silou přímo konkuruje nejsilnějším hráčům na trhu. „Zatímco Chytrý Honza dokáže získávat efektivně zákazníky, Bonnet disponuje špičkovým systémem pro finanční poradce, díky kterému jsme přilákali stovky zkušených specialistů v celé ČR a vyrostli na současnou úroveň,“ doplňuje Jan Steinbauer, pověřený v nové skupině řízením obchodní sítě.

Spojení silného online hráče a „offline“ sítě představuje doposud chybějící alternativu distribuce pro banky i pojišťovny. Spojení potenciálu internetu a obchodní sítě vytváří na nasyceném českém trhu výjimečný prostor pro růst.

Více informací o společnosti Chytrý Honza

Portál Chytrý Honza nabízí rychlé a objektivní srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v České republice. Široký výběr, možnost přizpůsobit si produkt na míru, čas na rozmyšlení při rozhodování a zároveň jeho úspora dělají z Chytrého Honzy skutečně platného partnera při řešení osobních financí. Chytrý Honza zájemcům srovná všechny dostupné produkty online, aby si mohli vybrat ten nejvhodnější – od hypotéky, přes pojištění a tarify mobilních operátorů až po dodavatele energií. Od svého vzniku v roce 2009 již Chytrý Honza získal přes 250 000 spokojených zákazníků. Ti si aktuálně mohou vybírat z celkem 18 produktů ve více než 1900 variantách. Akvizicí sítě finančních poradců Bonnet.cz v roce 2014 Chytrý Honza získal více než 1 400 specialistů ve všech regionech ČR. Zakladateli portálu jsou Jiří Paták a Jakub Havrlant.

Více informací o společnosti Bonnet.cz

Bonnet.cz spol. s r.o. je stabilní, profesionální a nezávislá brokerská společnost, poskytující komplexní metodickou, technologickou a produktovou podporu makléřským společnostem a samostatným finančním poradcům. Na základě více než desetiletých zkušeností našeho týmu máme připravena řešení pro všechny, kdo se zabývají finančním poradenstvím a novinkou v tomto oboru i nefinančních produktů, které pomáhají k finančním úsporám Vašich klientů. K podpoře a rozvoji Vašeho podnikání je připraveno kompletní produktové portfolio v oblasti pojištění, penzijních fondů, investic, úvěrových a hypotečních produktů všech českých bank a pojišťoven, významných nebankovních subjektů, dále i mnoho zajímavých nefinančních produktů. Dále možnost využívání nadstandardních slev. Patříme mezi společnosti s nejrychleji vyplácenými a nejvyššími provizemi na českém a slovenském finančním trhu, které můžeme poskytnout díky vyspělé technologii, která byla využita při tvorbě informačního systému BonEx® a s tím spojené nízké administrativní náročnosti našeho servisu. Správu a rozúčtování provizí přizpůsobíme vždy požadavkům a obchodnímu modelu našich partnerů. Bonnet.cz vznikl v roce 2010, aktuálně zastřešuje více než 1400 finančních poradců a od svého počátku zaznamenává téměř 100% meziroční růst v produkci.

Související články