• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Spolupráce s Karolínou Plíškovou přinesla téměř 180 000 Kč nemocným dětem

10. 11. 2017

Díky esům na US Open darovala Karolína Plíšková společně s Chytrým Honzou 180 000 korun Fakultní nemocnici v Motole. Karolína Plíšková nasázela svým soupeřkám během pěti zápasu na US Open 33 es. Díky tomu, společně s Chytrým Honzou, 8. listopadu prostřednictvím Nadačního fondu Karolíny Plíškové věnovala Klinice dětské hematologie a onkologie v pražské Fakultní nemocnici v Motole 6 600 €, tedy přibližně 180 000 korun.

Karolína Plíšková a Chytrý HonzaPřestože se Plíšková neprobojovala do semifinále přes domácí tenistku Coco Vandeweghe, v počtu es se umístila celkově druhá. Předběhla ji pouze účastnice finále Madison Keysová, která však měla k dispozici o dva zápasy navíc. Ve světovém žebříčku WTA je nyní Karolína Plíšková čtvrtá.


Šek na 6 600 eur pro dětskou onkologii předala Karolína Plíšková společně s výkonným ředitelem Chytrého Honzy Jiřím Patákem po svém návratu z turnaje v Signapuru.
“Během zápasů jsem na ta esa myslela. O to více jsem někdy riskovala při druhém podání,” vzpomíná s úsměvem česká jednička.

Související články