• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Tipovací soutěž o střešní box na auto!

17. 7. 2018

Léto. Čas na výlety i delší dovolené autem. Ale jak celou rodinu či partu dostat se všemi nezbytnostmi do cíle? Zapomeňte na kufr auta přecpaný k prasknutí. Už nikdy nebudete muset vybírat, co nakonec necháte doma. Máme pro vás velkou letní tipovací soutěž o parádní střešní box na auto od české značky Neumann. Jestli ho nakonec zaplníte oblečením, dárky z cest, sportovním náčiním nebo hračkami pro děti, je jen na vás. Tak co? Jdete do toho?

Stačí se od 17. 7. – 26. 7. zapojit do naší tipovací soutěže na facebookovém profilu ChytryHonza.cz. V příspěvku k soutěži si dobře prohlédněte box, o který soutěžíme a v komentáři pod příspěvkem si tipněte, jaký objem (v litrech) by box mohl mít. Po skončení soutěže pak všechny tipy vyhodnotíme a kdo bude nejblíž, ten od nás ten samý střešní box získá. V případě, že bude více správných odpovědí, o výherci rozhodne čas a box vyhraje ten, kdo si daný objem tipl jako první.

Ceny do soutěže věnovala firma NeuMAX.cz (www.neumax.cz).

Soutěžní podmínky najdete zde.

Související články

29. 3. 2019

Předávací protokol auta: vzor k nezaplacení

Bez předávacího protokolu se prodej auta obejde, představuje ale důležitou ochranu pro obě strany. Využijte náš vzor a budete mít o starost méně.