• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

TISKOVÁ ZPRÁVA: NENÍ NAD SPOJENÍ CHYTRÉHO S INTELIGENTNÍ

14. 1. 2015

Finanční skupina Chytrý Honza a Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uzavřely partnerství v oblasti finančních produktů. Exkluzivní spolupráce se týká především oblasti poskytování hypotečních úvěrů a pojištění.

V rámci úzké spolupráce mezi oběma společnostmi vzniká nový produkt „Inteligentní hypotéka“. Pro práci s ním byli na základě přísných kritérií vybráni jen ti nejlepší hypoteční specialisté z Chytrého Honzy, kteří se budou věnovat makléřům Reality IQ a zajistí proces vyřízení hypotečního úvěru od A do Z.

„Reality IQ a Chytrý Honza jsou si v mnoha ohledech velmi podobní. Jsou to mladé a dravé firmy, jenž rychle vystřelily mezi špičku ve svém oboru a přitom se neustále snaží o významné inovace. Za rok 2014 zprostředkovali naši specialisté hypotéky za více než 7 mld. Kč. Spolupráce s Reality IQ nám odhadem přidá 1-2 mld. Kč,“ vysvětluje Jiří Paták, spoluzakladatel a výkonný ředitel Chytrého Honzy.

Portál Chytrý Honza nabízí rychlé a objektivní srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v České republice. Od svého vzniku v roce 2009 již Chytrý Honza získal přes 300 000 spokojených zákazníků. Ti si aktuálně mohou vybírat z celkem 18 produktů ve více než 1 900 variantách. Akvizicí sítě finančních poradců Bonnet.cz nyní Chytrý Honza disponuje více než 1 600 specialisty ve všech regionech ČR.

Realitní kancelář Reality IQ působí na českém trhu 2,5 roku a za uplynulý rok více než zdvojnásobila svůj obrat, počet makléřů i kanceláří. V roce 2014 zobchodovala přes 1 300 nemovitostí v celkové hodnotě necelé jedné miliardy korun. Ve 27 pobočkách nyní působí více než 200 obchodníků. Pro příští rok si stanovila cíl opět zdvojnásobit svůj obrat. „Ve spojení s Chytrým Honzou vidíme unikátní synergii a získáním těch nejkvalitnějších hypotečních specialistů z jejich řad se nabídka našich služeb stala pro klienty skutečně komplexní,“ doplňuje Richard Hofer, obchodní ředitel Reality IQ.

Související články