• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Tři nejlépe hodnocené produkty minulého týdne na www.honzovarevoluce.cz

16. 5. 2013

Minulý týden jste na www.honzovarevoluce.cz nejlépe hodnotili tyto tři produkty: běžný účet – mBank, termínovaný vklad – Artesa, nebankovní půjčka – Poštovní spořitelna. A jak jste své zkušenosti s těmito produkty popsali? Přepisujeme vaše dojmy přímo z www.honzovarevoluce.cz, kde jste hodnotili jak samotný produkt, tak informovanost o něm a vstřícnost ze strany prodávajícího:

Běžný účet od mBank: „Již několik let je zde na našem bankovním trhu, stále bez poplatku, jak vedení účtu, tak všechny odchozí i příchozí platby a vystavení karty.“ (11. 5. 2013)

Nebankovní půjčka od Poštovní spořitelny: „Super přístup a jednání.“ (8. 5. 2013)

Termínovaný vklad od Artesy: „Zatím mají jeden z nejvyšších úroků, nad 3 %. Kvalitní internetové bankovnictví, poplatky žádné. SPOKOJENOST!“ (12. 5. 2013)

www.honzovarevoluce.cz má za cíl poskytnout prostor pro zkušenosti zákazníků s různými finančními produkty na trhu. Nejde přitom zdaleka jen o zákazníky Chytrého Honzy, ale o kohokoli, kdo využívá nebo v minulosti využil nějaký finanční produkt či službu, a chce se o své dojmy podělit s ostatními. Zrovna tak nejde pouze o produkty, které Chytrý Honza právě nabízí: hodnotit můžete nejrůznější produkty z celého trhu, které mají v nabídce různé společnosti.

Přidejte své hodnocení některého finančního produktu, se kterým máte zkušenost – ať už pozitivní, nebo negativní. Pomůžete tím ostatním při rozhodování, co si ze široké nabídky případně zvolit. Jakmile do systému zanesete své hodnocení, automaticky budete zařazeni do slosování o tři investiční cihličky z ryzího zlata! Soutěž trvá do 17. června 2013.

Související články