• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Určitě nepřehlédněte! To nejdůležitější z finančních novinek

6. 3. 2012

Chytrý Honza za vás sleduje nejdůležitější události na trhu osobních financí a každý týden vám přináší výběr toho nejdůležitějšího.

Vadí vám, že muži platí více za životní pojištění než ženy? Plánuje se změna, která vše změní. Dále se dozvíte nejabsurdnější bankovní poplatek a na závěr se dočtete, že i samotné pojištění své smrti má svá pravidla o vyplacení pojistného.

Pojištění: Evropa hlídá i rovnost českých pohlaví
Konec „zvýhodňování“ žen! Zvyšování cen jejich životního pojištění se neúprosně blíží. Evropské pojišťovny musí do 21. prosince 2012 u nových smluv sjednotit sazby pojištění pro ženy a muže. Jak to zahýbe s pojistným trhem? (více)
Chytrý Honza: I přes momentálně nastavený systém poptávka po životním pojištění stále roste a po této změně čeká poradce plno práce. Zkuste si i vy zažádat o životní pojištění a uvidíte sami. >>> Životní pojištění
lidovky.cz
Poplatek za předčasně splacený úvěr?
Vítězem sedmého ročníku ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek se s velkou převahou stal poplatek za předčasně splacený úvěr (více)

Chytrý Honza: Je na každém, kterou banku si vybere a které svěří své peníze. Proto vám Honza nabízí kompletní srovnání všech bank napříč všemi finančními produkty. >>> Chytrý Honza

Pojištění pohřbu jako nový hit? Jistá zůstane jen smrt
Tyto pojistky by měly zajistit důstojný pohřeb podle představ nebožtíka nicméně absolutní jistotu, že vás pohřbí, jak si přejete, ovšem mít nebudete. (více)

Chytrý Honza: Každá pojistka má svoje výluky, s kterými je třeba počítat. Doporučujeme vždy důkladně přečíst pojistné podmínky a až poté něco podepisovat. Jednoduchý přehled veškerého druhu pojištění naleznete i u nás. >>> Pojištění

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →