• Funkční cookies

  • Cookies pro sociální média a reklamy

Vyhrajte cestovní pojištění od Axa Assistance

26. 1. 2015

Jarní prázdniny máme zkrátka rádi. Příslib blížícího se jara v kombinaci s volným týdnem nás každý rok navnadí, abychom zkusili něco nového – třeba se vydali na svahy, které nám z nějakého důvody dosud zůstávaly skryté.

Jste na tom podobně?

Pak vás bude zajímat soutěž, kterou jsme právě spustili na Facebooku Chytrého Honzy!

Princip je jednoduchý: každé pondělí vám ukážeme jednu fotku oblíbené lyžařské lokality (české nebo zahraniční), každou středu vyhraje ten z vás, kdo jako první napíše, o jakou lokalitu jde. 5 kol, 5 týdnů, 5 výherců.

A výhra? Víc než zajímavá!

Díky našim partnerům z Axa Assistance se můžete každý týden těšit na roční individuální cestovní pojištění pro dospělou osobu (nebo dítě dle potřeby) ve variantě EXCELENT, které platí po celé Evropě i na opakované výjezdy.

Výherci jednotlivých kol

Výhercem prvního kola se stal Petr Zimola, který správně odpověděl, že lokalitou na obrázku je Pec pod Sněžkou. Petře, o výhru si napište na info@chytryhonza.cz. Gratulujeme!

Výherkyní druhého kola se stala Majda Rösslerová, která správně poznala, že na obrázku je středisko Pitztal v Rakousku. Gratulujeme Majdo, určitě si o výhru napište na info@chytryhonza.cz.

Třetí kolo vyhrál Filip Branšovský, který správně poznal lyžařské středisko Pra-Loup ve Francii. Filipe gratulujeme, o výhru si napište na info@chytryhonza.cz.

Čtvrté kolo vyhrál David Valenta. Správně poznat slavný lyžařský okruh Sella Ronda v Itálii. Gratulujeme Davide, o výhru si také napište na info@chytryhonza.cz.

V posledním kole soutěže odpověděl správně na soutěžní otázku Richard Valenta, který poznal areál Studenov v Jizerských horách. Richarde gratulujeme, určitě si také napište o výhru na info@chytryhonza.cz.

Pravidla soutěže

A jeden tip na závěr: sepsali jsme pro vás podrobná pravidla soutěže. Projděte si je a hned budete vědět, jak se věci mají:) Kompletní pravidla si můžete stáhnout ZDE.

Související články

3. 2. 2019

Platba na internetu: Jaké máte možnosti?

Víte, že platit v e-shopu můžete dnes zdarma klidně až 14 dnů po převzetí zboží? Zjistěte jak →