Práce u nás

Máme rádi chytré
lidi a umíme
je ocenit

Láká vás práce v prima prostředí, kde každý váš dobrý nápad dostane zelenou? Pomůžete nám stát se jedničkou na českém trhu?

Nakročeno máme hezky.

Aktuálně hledáme

Nenašli jste vhodnou
pracovní pozici?

Chcete u nás pracovat, ale vypsaná volná místa nejsou nic pro vás? Ozvěte se nám i tak! Vyplňte formulář, přiložte svůj životopis a zkuste štěstí. Třeba vás potřebujeme jako sůl a ani o tom ještě nevíme.

  Stisknutím tlačítka “Odeslat” souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Chytrý Honza a.s., které najdete zde. O tom, jak nakládáme s vašimi osobními údaji, naleznete informace zde.

  U nás to žije

  Jací jsme?

  Nejvíc si ceníme vzájemných dobrých vztahů. Pro někoho je to klišé, pro nás je příjemné a přátelské pracovní prostředí samozřejmost. Vycházíme si vstříc, známe a vážíme si práce všech kolegů. A formální vykání s radostí přenecháme korporátním podnikům.

  Chceme pro sebe i klienty věci jednodušší a snadnější, ne naopak. Za všech okolností jsme jeden tým. Nebojíme se říct vlastní názor ani před vedením firmy. Proto jsme schopni se rychle rozhodovat bez zbytečné byrokracie. Jeden pro druhého jsme oporou.
  Máte to stejně?

  5 týdnu dovolené
  Sick days
  Flexibilní pracovní doba
  Možnost práce z domova
  Zvýhodněná MultiSport karta
  Příspěvek na stravování
  Příspěvek do cafeterie
  Příspěvek na životní pojištění

  Naše Katka Fišerová,

  HR manažer

  Katka vás provede celým náborovým procesem od A až do Z. Potkáte se už při výběrovém řízení, pokud to vzájemně klapne, budete spolu ladit podmínky spolupráce. Po nástupu se postará o váš hladký adaptační proces ve firmě a odhalí vám všechny naše firemní benefity. Zkrátka se stará o to, aby u nás vše šlapalo k oboustranné spokojenosti firmy i zaměstnanců.